top

Nepromokavé bundy Patagonia

Bunda do deště PATAGONIA ® zaručuje vysokou úroveň ochrany proti srážkám. Výrobky špičkové kvality s ekologickou konstrukcí a horskou DNA. Široký výběr modelů!
Zobrazení Mřížka Seznam

20 výrobky

na stránce
  1. -38%
    Bunda Patagonia Lone Mountain Parka - black

    wish list

  2. -35%
    Bunda Patagonia Torrentshell 3L Jacket - black

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

20 výrobky

na stránce
Vymazat

Patagonia nepromokavé bundy - funkční a ekologické

Fanoušci outdoorové značky Patagonia není třeba představovat. Průkopníci ekologické výroby jsou známí tím, že vytvářejí mimořádně praktické, odolné a módní výrobky. Výjimkou nejsou ani bundy do deště od Patagonia Jejich pokročilé konstrukce jsou založeny výhradně na vysoce kvalitních svrchních tkaninách a pokročilých membránách. Díky tomu poskytují vynikající ochranu proti dešti, větru a příjemnou prodyšnost. Výrobce se jako obvykle zaměřil na ekologický a proetický proces výroby oděvů. Bundy jsou většinou vyrobeny z recyklovaných vláken. Hydroizolační prostředky neobsahují ve svém složení PFC. Pracovníci v šicí dílně jsou spravedlivě placeni a mají dobré pracovní podmínky. Díky tomu mají bundy certifikaci bluesign® a Fair Trade Certified™.

Jaký model si vybrat?

Patagonia nepromokavé bundy jsou širokou škálou modelů, takže si každý může najít výrobek pro sebe. Který z nich si vybrat? Záleží na tom. Pokud špatné předpovědi počasí nezmění vaše plány na hory, vyplatí se zvolit pokročilejší a dražší produkt s membránou GORE-TEX®. Poskytne vám 100% ochranu před srážkami a větrem. Vysoká úroveň prodyšnosti se vám bude hodit při náročných aktivitách, protože vám umožní udržet pokožku v suchu. Pokud však patříte mezi turisty a hledáte univerzální bundu, která vás ochrání spíše před nepřízní počasí než před extrémními podmínkami, sáhněte po modelu s membránou H2No. Nepromokavé bundy značky Patagonia vybavené tímto řešením účinně minimalizují riziko promoknutí nebo prochladnutí. Díky vysoké kvalitě zpracování se stanou nepostradatelnou součástí vašeho horského i každodenního šatníku!

Patagonia nepromokavé bundys v internetovém obchodě 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu najdete široký výběr modelů bund tohoto amerického výrobce. Nejvyšší kvalita zpracování a proekologická konstrukce jsou charakteristickými znaky značky. Díky tomu se nemusíte bát promočení a přehřátí těla. Péče o naši planetu je povinností, zejména pokud jste outdoorový nadšenec. Naše kolekce zahrnuje pánské i dámské bundy do deště Patagonia. Každý si tak najde model, který splní všechna očekávání.