top

Mons Royale

Mons Royale je vysoce kvalitní oblečení na hory s merino vlnou, které nabízí výjimečné pohodlí. Nabídka výrobce zahrnuje jak termoprádlo, trička, mikiny, bundy, tak i spoustu oděvních doplňků. Oblečení Mons Royale s novozélandskými kořeny je skvělou volbou pro milovníky lyžování, kol a zdolávání horských vrcholů!
Filtry (2)
Filtry
Aktivní filtr pro
  1. Kategorie
    Ženy
  2. Outlet
    Ano
Zobrazení Mřížka Seznam

31 výrobky

  1. -31%
    MonsRoyaleBellaLS_greyheatherpunch_9420070068600a.webp
    Dámská funkční mikina Mons Royale Bella LS - grey heather/punch
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 1 744 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1 749 Kč
    Doporučená cena výrobce 2 529 Kč (-31%)
  2. -34%
    MonsRoyaleDiversionMerinoTrailPants_abyssabyss_9420070071761a.webp
    Dámské cyklistické kalhoty Mons Royale Diversion Merino Trail Pants - abyss/a...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 3 099 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 945 Kč (+6%)
    Doporučená cena výrobce 4 729 Kč (-34%)
  3. -31%
    MonsRoyaleDiversionMerinoTrailShorts_abyssabyss_9420070071914a.webp
    Cyklistické kraťasy dámské Mons Royale Diversion Merino Trail Shorts - abyss...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 2 749 Kč
    2 612 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 612 Kč
    Doporučená cena výrobce 3 999 Kč (-31%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOT
  4. -27%
    MonsRoyaleSignatureCrewSock_collegegrey_9420070022596a.webp
    Turistické ponožky Mons Royale Signature Crew Sock - college grey
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 504 Kč
    479 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 498 Kč (-3%)
    Doporučená cena výrobce 699 Kč (-27%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOT
  5. -40%
    MonsRoyaleDiversionMerinoBikeJerseyLongSleeve_dewdesertsage_9420070071259a.webp
    Cyklistická mikina dámská Mons Royale Diversion Merino Bike Jersey Long Sleev...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 1 844 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1 849 Kč
    Doporučená cena výrobce 3 099 Kč (-40%)
  6. -45%
    MonsRoyaleDiversionMerinoMockNeckLongSleeve_mauve_9420070070757a.webp
    Dámské triko s dlouhým rukávem Mons Royale Diversion Merino Mock Neck Long S...
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 1 674 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1 749 Kč (-4%)
    Doporučená cena výrobce 3 099 Kč (-45%)
  7. -39%
    MonsRoyaleIconRelaxedLS_punch_9420070069751a.webp
    Dámská mikina Mons Royale Icon Relaxed LS - punch
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 1 569 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1 574 Kč
    Doporučená cena výrobce 2 579 Kč (-39%)
  8. -42%
    MonsRoyaleSylviaBoyleg_punchblack_9420070072454a.webp
    Dámské funkční boxerky Mons Royale Sylvia Boyleg - punch/black
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 584 Kč
    555 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1 019 Kč (-45%)
    Doporučená cena výrobce 1 019 Kč (-42%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOT
  9. -36%
    Merino ponožky Mons Royale Atlas Snow Sock - black
    Merino ponožky Mons Royale Atlas Snow Sock - black
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 479 Kč
    456 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 749 Kč (-39%)
    Doporučená cena výrobce 749 Kč (-36%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOT
  10. -39%
    Rukavice Mons Royale Volta Merino Glove Liner - lupin
    Rukavice Mons Royale Volta Merino Glove Liner - lupin
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 619 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 624 Kč
    Doporučená cena výrobce 1 029 Kč (-39%)
  11. -34%
    Rukavice Mons Royale AMP Wool Fleece Glove - melon
    Rukavice Mons Royale AMP Wool Fleece Glove - melon
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 1 074 Kč
    1 021 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1 629 Kč (-37%)
    Doporučená cena výrobce 1 629 Kč (-34%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOT
  12. -37%
    Dámské cyklistické triko Mons Royale Redwood Enduro VT - alpine bloom/black
    Dámské cyklistické triko Mons Royale Redwood Enduro VT - alpine bloom/black
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 1 394 Kč
    1 325 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 239 Kč (-40%)
    Doporučená cena výrobce 2 239 Kč (-37%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOT
  13. -41%
    Termolegíny dámské Mons Royale Olympus Legging - glacier/dew/black
    Termolegíny dámské Mons Royale Olympus Legging - glacier/dew/black
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 1 749 Kč
    1 662 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 999 Kč (-44%)
    Doporučená cena výrobce 2 999 Kč (-41%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOT
  14. -27%
    Termolegíny dámské Mons Royale Cascade Merino Flex 200 3/4 Legging - black
    Termolegíny dámské Mons Royale Cascade Merino Flex 200 3/4 Legging - black
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 1 619 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1 624 Kč
    Doporučená cena výrobce 2 239 Kč (-27%)
  15. -34%
    Dámské kalhotky Mons Royale FOLO Brief - alpine bloom
    Dámské kalhotky Mons Royale FOLO Brief - alpine bloom
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 644 Kč
    612 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 612 Kč
    Doporučená cena výrobce 989 Kč (-34%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  16. -34%
    MonsRoyaleSylviaBoyleg_lupincherry_9420070058717a.webp
    Dámské kalhotky Mons Royale Sylvia Boyleg - lupin/cherry
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 644 Kč
    612 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 612 Kč
    Doporučená cena výrobce 989 Kč (-34%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  17. -40%
    Cyklistické kraťasy dámské Mons Royale Virage Bike Shorts 2.0 - black
    Cyklistické kraťasy dámské Mons Royale Virage Bike Shorts 2.0 - black
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 1 949 Kč
    1 852 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1 852 Kč
    Doporučená cena výrobce 3 249 Kč (-40%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  18. -37%
    Cyklistické kraťasy dámské Mons Royale Virage Bike Shorts 2.0 - cumin
    Cyklistické kraťasy dámské Mons Royale Virage Bike Shorts 2.0 - cumin
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 1 999 Kč
    1 900 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1 900 Kč
    Doporučená cena výrobce 3 179 Kč (-37%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  19. -36%
    Rukavice Mons Royale Volta Glove Liner - orchid
    Rukavice Mons Royale Volta Glove Liner - orchid
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 694 Kč
    660 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1 097 Kč (-39%)
    Doporučená cena výrobce 1 097 Kč (-36%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOT
  20. -34%
    MonsRoyaleCorduroyRoamCap_tussock_093.jpg
    Kšiltovka Mons Royale Corduroy Roam Cap - tussock
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 559 Kč
    532 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 857 Kč (-37%)
    Doporučená cena výrobce 857 Kč (-34%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOT
  21. -35%
    Sportovní podprsenka Mons Royale Stratos Merino Shift Sports Bra - black
    Sportovní podprsenka Mons Royale Stratos Merino Shift Sports Bra - black
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 1 197 Kč
    1 138 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1 138 Kč
    Doporučená cena výrobce 1 859 Kč (-35%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  22. -22%
    Cyklistické ponožky Mons Royale Atlas Crew Sock - black/vert ridge
    Cyklistické ponožky Mons Royale Atlas Crew Sock - black/vert ridge
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 494 Kč
    470 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 490 Kč (-4%)
    Doporučená cena výrobce 639 Kč (-22%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOT
  23. -40%
    Rukavice s 5 prsty Mons Royale AMP Wool Fleece Glove - black
    Rukavice s 5 prsty Mons Royale AMP Wool Fleece Glove - black
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 999 Kč
    950 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 950 Kč
    Doporučená cena výrobce 1 689 Kč (-40%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOLIDAY
  24. -21%
    Turistické ponožky Mons Royale Signature Crew Sock - black/white
    Turistické ponožky Mons Royale Signature Crew Sock - black/white
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 547 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 520 Kč (+6%)
    Doporučená cena výrobce 699 Kč (-21%)
  25. -21%
    Dámské legíny Mons Royale Cascade Merino Flex 200 - black
    Dámské legíny Mons Royale Cascade Merino Flex 200 - black
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 1 949 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1 852 Kč (+6%)
    Doporučená cena výrobce 2 489 Kč (-21%)
  26. -27%
    Dámské boxerky Mons Royale Epic Merino Shift Bike SL - black
    Dámské boxerky Mons Royale Epic Merino Shift Bike SL - black
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 1 419 Kč
    1 349 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1 960 Kč (-31%)
    Doporučená cena výrobce 1 960 Kč (-27%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOT
  27. -35%
    Dámská cyklistická mikina Mons Royale Redwood Enduro VLS - terracotta/ter.
    Dámská cyklistická mikina Mons Royale Redwood Enduro VLS - terracotta/ter.
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 1 494 Kč
    1 420 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 304 Kč (-38%)
    Doporučená cena výrobce 2 304 Kč (-35%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOT
  28. -34%
    Dámské funkční kalhotky Mons Royale FOLO Brief - black
    Dámské funkční kalhotky Mons Royale FOLO Brief - black
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 649 Kč
    617 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 989 Kč (-37%)
    Doporučená cena výrobce 989 Kč (-34%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOT
  29. -43%
    MonsRoyaleBellaTechHood_black9420057482795a.webp
    Dámská termoaktivní mikina Mons Royale Bella Tech Hood - black
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 1 749 Kč
    1 662 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3 099 Kč (-46%)
    Doporučená cena výrobce 3 099 Kč (-43%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOT
  30. -42%
    image_503332.jpg
    Kšiltovka Mons Royale Roam 6 Panel Cap - dark denim
    Hodnocení:
    0%
    včetně DPH 524 Kč
    498 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 919 Kč (-45%)
    Doporučená cena výrobce 919 Kč (-42%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM HOT
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

31 výrobky

Vymazat

Historie značky Mons Royale

Značku založili v roce 2009 Hannah a Hamish Aclandovi. Skvělý lyžař a návrhář oblečení, který vyrostl na farmě na Novém Zélandu, spojili své síly, aby nabídli zcela novou kvalitu všem aktivním lidem. Své zájmy a místo, odkud pocházejí, proměnili ve špičkové produkty. Mons Royale kombinuje nejjemnější materiál - ovčí merino vlnu - s moderními střihy a inovativními řešeními pro všechny sportovce a milovníky dobrodružství. To, co začalo jako malý projekt, se nyní rozrostlo do velmi velkých rozměrů. Dnes Hannah a Hamish pokračují ve vedení značky a 40 lidí v kancelářích ve Vancouveru, Innsbrucku a Wanaky neustále pracuje na nových kolekcích, které splňují vysoké nároky všech milovníků horských sportů.

V roce 2020 prošel Mons Royale kompletní proměnou. Nové logo, nové poselství značky nebo přesně stanovené priority dalšího rozvoje znamenaly zcela novou kapitolu v činnosti společnosti. Moderní a komplexní přístup k výrobě horského oblečení i ke komunikaci s milovníky hor umožnil výrobci dostat se na ještě vyšší úroveň. Extrémně jednoduché logo je snadno zapamatovatelné a zároveň obsahuje základní sdělení značky. Obrácené hory symbolizují pohled na vše zespodu - z jižní polokoule. Na úpatí hor se nachází jezero Wanaka, kde se začala psát celá historie společnosti.

Přírodní prostředí je na prvním místě

Značka pochází z Nového Zélandu, země známé svou nedotčenou přírodou. Není tedy divu, že jednou z hlavních hodnot značky Mons Royale je co nejmenší dopad na životní prostředí. Jak ale snížit zátěž životního prostředí při výrobě sportovního oblečení? Značka tak činí na několika úrovních. Za prvé, ráda používá přírodní vlákna. Řeč je samozřejmě o merino vlně, kterou je Nový Zéland proslulý. Výrobce používá pouze nejkvalitnější novozélandskou vlnu ZQ RX. Pochází z etických zdrojů a je zaručeno dobré životní podmínky ovcí. Továrny, se kterými Mons Royale spolupracuje, mají certifikáty Bluesign a Oeko-Tex. Ty zaručují, že v každé fázi výroby jsou uplatňována řešení, která snižují negativní dopad na životní prostředí. Značka Mons Royale také odstranil většinu plastů ze svých obalů a etiket ve prospěch recyklovaných materiálů. Velkou roli hraje také přeprava zboží. Téměř všechny výrobky se přepravují po moři, což je způsob dopravy, který vypouští relativně nejméně skleníkových plynů včetně CO2.

Produkty Mons Royale si můžete zakoupit online na 8a.cz

Nabízíme široký výběr oblečení této značky pro všechny milovníky horských aktivit. Rozsáhlá pánská a dámská kolekce nabízí mnoho střihů a barev, mezi kterými si jistě vyberete ten správný model. Spodní prádlo Mons Royale z merino vlny je skvělou základní vrstvou pro jakýkoli outfit. Je příjemné na dotek, má skvělé termoregulační vlastnosti a je vysoce odolné vůči zápachu. Přírodní vlákna této vlny se dobře hodí i na jiné oděvy, jako jsou trička, mikiny, bundy, čepice, ponožky a mnoho dalších. Mezi nimi jsou modely určené zejména pro milovníky běhu, lyžování nebo cyklistiky. Oblečení Mons Royale přizpůsobené dané aktivitě nabízí skvělý výkon a fantastický vzhled.