top

Metolius

Logo Metolius je dobře známé horolezcům po celém světě. Vysoce kvalitní horolezecké vybavení z USA má pověst extrémně spolehlivého, zvyšujícího úroveň bezpečnosti při lezení.
Zobrazení Mřížka Seznam

82 výrobky

 1. -9%
  Horolezecké chyty Metolius PU Mini Basalt

  wish list

 2. -9%
  Horolezecké chyty Metolius Modulars Basalt

  wish list

 3. -10%
  Horolezecké chyty Metolius Macro - assorted

  wish list

 4. -10%
  Horolezecké chyty Metolius Macros Basalt

  wish list

 5. -11%
  Dřevěné lišty Metolius Campus Rungs

  wish list

 6. -8%
  Magnézium Metolius Eco Ball

  wish list

 7. -11%
  Tejpka Metolius Finger Tape - pink

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

82 výrobky

Vymazat

Spolehlivé friendy Metolius jsou při lezení po vlastním jištění nezbytné

Všechny výrobky jsou pečlivě navrženy a poté pečlivě testovány, aby bylo dosaženo dokonalosti a maximální bezpečnosti. Díky tomuto systému máte jistotu, že vybavení vydrží i v těch nejnáročnějších podmínkách. Tento výrobce se specializuje na výrobu vysoce kvalitního horolezeckého vybavení nezbytného na cestách s vlastním jištěním. Dobře navržené friendy zajišťují bezpečnost při zdolávání panenských skal. Společnost Metolius zavedla mnoho inovativních konstrukčních řešení, jako je například jednoduché barevné značení Range Finder. To vám umožní rychle určit správnou polohu frienda ve spáře. Široká škála modelů a velikostí umožňuje vytvořit sadu vhodnou pro každou cestu. Velmi oblíbené jsou také vklíněnce. Optimálně navržený tvar zajišťuje dokonalé držení ve spárách.

Lezecký trénink nebyl nikdy tak snadný

Americký výrobce má ve své nabídce mnoho tréninkových zařízení pro lezce. Metolius Simulator 3D je nejoblíbenější posilovací deskou, která vám umožní dokonale se připravit na lezeckou sezónu. Zařízení Rock Rings si můžete vzít téměř kamkoli s sebou, a přesto si procvičíte prsty a ruce. Lezecké chyty od tohoto výrobce se také často vyskytují na lezeckých stěnách. Použití vhodné směsi zaručuje skvělou strukturu a trvanlivost. Z dalšího užitečného příslušenství pro každého lezce stojí za zmínku, že výrobce nabízí také zařízení pro trénink prstových svalů, klasické pytlíky na magnézium nebo dokonale tvarované lišty pro campus. Značka Metolius je proslulá ještě jedním produktem. Vysoce kvalitní magnézium udrží vaše ruce v suchu, ať už lezete na umělé stěně nebo na skalách.

Metolius – oblíbené kategorie

Rukavice Metolius