top

Lyžařské rukavice Columbia

Lyžařské rukavice Columbia ® nabízejí nepromokavost, kterou potřebujete v zimních podmínkách, a izolaci, která chrání vaše ruce před prochladnutím. Skvěle se hodí na lyžování i trekking.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -36%
  Nepromokavé rukavice dámské Columbia Whirlibird Glove - black
  Nepromokavé rukavice dámské Columbia Whirlibird Glove - black
  včetně DPH 1459 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1319 Kč (+11%)
  Doporučená cena výrobce 2299 Kč (-36%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Lyžařské rukavice Columbia do každého počasí

Americká společnost Columbia je výrobce outdoorového oblečení a obuvi nejvyšší kvality. Její kolekce zahrnuje také výrobky určené pro lyžování, například rukavice Columbia. Tyto rukavice jsou určeny pro lyžování, jsou extrémně teplé a poskytují komplexní ochranu proti větru a srážkám. Rukavice Columbia Ski Gloves jsou proto ideální volbou pro lyžování. Jejich anatomický tvar zajišťuje pevné držení lyžařských holí. Tyto modely však nejsou vhodné pouze pro lyžování. Můžete je úspěšně používat při jízdě na snowboardu nebo při zimním trekingu v nízkých teplotách. Při jejich konstrukci značka použila mnoho moderních technologií, které vám umožní zachovat maximální pohodlí!

Moderní design klíčem k maximálnímu pohodlí

Lyžařské rukavice Columbia jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Kvalitní lyžařské rukavice se však neobejdou bez použití vhodné technologie. Především lyžařské modely používají nepromokavé membrány, které zcela chrání naše ruce před deštěm a sněhem. Umožňují však vysokou prodyšnost. Výsledkem je, že naše ruce zůstávají příjemně suché. Membrána také poskytuje vynikající ochranu proti větru a proudícímu vzduchu během jízdy. Rukavice Columbia Ski Gloves jsou také navrženy tak, aby chránily naše ruce před chladem. Výrobce proto při jejich konstrukci používá moderní syntetickou izolaci a také speciální potisky, které umožňují uchovávat teplo uvnitř rukavic. Díky tomu se nemusíte bát, že vám po dni stráveném na sjezdovce zkostnatí ruce!

Lyžařské rukavice Columbia v nabídce obchodu 8a.cz

V našem internetovém obchodě najdete široký výběr rukavic, které splní i ta nejvyšší očekávání. Rukavice Columbia budou ideální volbou pro nejnáročnější zákazníky, kterým záleží na komplexní ochraně před chladem a nepohodlím. Lyžařské rukavice Columbia poskytují maximální podporu a ochranu pro dny strávené na svazích. Udrží vaše ruce v suchu a teple bez ohledu na podmínky.