top

Lyžařské ponožky SmartWool

Lyžařské ponožky Smartwool ® jsou modely, které plně využívají výhod merina. Vyberte si střední, lehké nebo ultralehké tlumení, které se dokonale přizpůsobí vašim lyžařským botám a teplotě.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Lyžařské ponožky Smartwool PHD® SKI + SNOW

Ponožky do lyžařských bot americké značky Smartwool jsou známé především díky použití pravé a prvotřídní merino vlny. Tato přírodní surovina se vyznačuje vynikající termoregulací, měkkostí a odolností proti absorpci pachů (je antibakteriální). Navíc je na rozdíl od "normální" ovčí vlny nealergická a lze ji bez problémů prát v pračce. Ale lyžařské ponožky Smartwool nejsou jen o skvělé přízi, ale také o střihu a skvělém designu. Ta neuvěřitelně vyčnívá z řady konkurenčních značek díky vývoji technologie 360stupňového tisku. Vzory již nejsou omezeny možnostmi jehlového stroje, ale reprodukují téměř obrazy (a to se skutečně děje, ve spolupráci s umělci a sportovci známými ve světě freeridingu, parašutismu a backcountry lyžování). Smartwool tuto kategorii neustále rozvíjí. Lyžařské ponožky Smartwool s novými technologickými vymoženostmi, které zvyšují pohodlí, padnoucí tvar a odolnost pro všechna vaše sněhová dobrodružství.

Nový lem ponožky - používá širší gumu v manžetě ponožky, aby se ponožka udržela nahoře a "nezapichovala" se do kůže pod kolenem
Nový lem klenby - zvýšená pevnost gumy kolem klenby chodidla umožňuje lepší přizpůsobení
Moderní vzor síťoviny - otevřená síťovina na chodidle pomáhá zvýšit průtok krve, aby se nohy udržely v teple.

Ideálně zvolené ponožky zaručují pohodlí

Vyberte si ze tří tlouštěk tlumení, abyste mohli dokonale sladit své lyžařské ponožky Smartwool se svými lyžařskými botami:

PhD® | ULTRALIGHT - Naprosté minimum mezi nohou a botou. Ideální pro nové, tepelně tvarované a těsně přiléhající boty.
PhD® | LIGHT ELITE - Lokalizované polstrování navržené tak, aby poskytovalo pohodlí a ochranu bez většího objemu. Ideální pro mírně "sešlapané" boty ve stáří 2 - 3 roky.
PhD® | MEDIUM - Střední tloušťka po celé délce, velkorysé odpružení a větší objem výplně. Ideální pro nejnižší teploty, ale také pro silně používané lyžařské boty se silně zhutněnou obuví (od 4 let).

V internetovém obchodě 8a.cz V nabídce najdete originální lyžařské ponožky Smartwool - z oficiální distribuce.