top

Lyžařské kalhoty Patagonia

Lyžařské kalhoty Patagonia jsou ideální na upravené sjezdovky i do divočiny. Poskytují účinnou ochranu před sněhem a studeným větrem. Dámské a pánské kalhoty na sjezdové lyžování Patagonia jsou optimální volbou pro každou zimní výpravu.
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

 1. -32%
  Membránové kalhoty Patagonia Triolet Pants - black
  Membránové kalhoty Patagonia Triolet Pants - black
  včetně DPH 6974 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 6274 Kč (+12%)
  Doporučená cena výrobce 10399 Kč (-32%)

  wish list

 2. -44%
  Kalhoty Patagonia Insulated Powder Town Pants - basin green
  Kalhoty Patagonia Insulated Powder Town Pants - basin green
  včetně DPH 4159 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3869,10 Kč (+8%)
  Doporučená cena výrobce 7499 Kč (-44%)

  wish list

 3. -33%
  Lyžařské kalhoty Patagonia Insulated Powder Town Pants - black
  Lyžařské kalhoty Patagonia Insulated Powder Town Pants - black
  včetně DPH 4969 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 4419 Kč (+13%)
  Doporučená cena výrobce 7499 Kč (-33%)

  wish list

 4. -33%
  Dámské kalhoty Patagonia Insulated Powder Town Pants - black
  Dámské kalhoty Patagonia Insulated Powder Town Pants - black
  včetně DPH 4969 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 4239 Kč (+18%)
  Doporučená cena výrobce 7499 Kč (-33%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

Vymazat

Lyžařské kalhoty Patagonia - kvalita a šetrnost k životnímu prostředí

Americký výrobce outdoorového oblečení Patagonia je bezpochyby jednou z největších značek svého druhu na světě. Její úspěch vždy závisel na hodnotách, které vyznával zakladatel značky. Patagonia je společnost s posláním. Každý její výrobek by měl mít dlouhou životnost, maximální funkčnost a být šetrný k životnímu prostředí. Výjimkou nejsou ani lyžařské kalhoty Patagonia Jejich pokročilá konstrukce vás ochrání před chladem a srážkami. Kalhoty pocházejí z etických zdrojů a mají certifikaci Fair Trade™. Modely také obsahují recyklovaná vlákna, což výrazně snižuje uhlíkovou stopu výrobního procesu.

Patagonia - lyžařské kalhoty do všech podmínek

Lyžařské kalhoty Patagonia jsou modely vyrobené z nejkvalitnějších ekologických materiálů. Ty se vyznačují lehkostí a odpovídající trvanlivostí. Nemusíte se tedy obávat rychlého a náhodného poškození kalhot. Značka v tomto případě zjevně sází na membránovou konstrukci. Její mikroporézní struktura umožňuje blokovat déšť a zároveň propouštět vodní páru. Díky tomu nám kalhoty poskytují tepelný komfort a zvýšenou ochranu proti srážkám. Kromě toho se použité tkaniny vyznačují zvýšenou odolností proti větru. Lyžařské kalhoty Patagonia mají také mnoho praktických doplňků. Patří mezi ně například zabudované klopy proti bouři, funkční kapsy a nastavitelné pásy. Pro ty, kteří maximálně dbají na svou bezpečnost, připravil výrobce modely s technologií RECCO® Všité odrazky umožňují záchranným složkám efektivněji provádět pátrací akce v případě laviny.

Podívejte se na nabídku lyžařských kalhot amerického výrobce na adrese 8a.cz

V našem internetovém obchodě si vytvoříte funkční lyžařský set od této vysoce ceněné značky. Máme totiž široký výběr výše zmíněných kalhot a také lyžařské bundy Patagonia Tento typ oblečení je ideální pro outdoorové aktivity. Účinně vás ochrání před prochladnutím, prochladnutím větrem a ztrátou příjemné tělesné teploty. Lyžařské kalhoty Patagonia jsou zárukou nejvyšší kvality zpracování a nekompromisní ochrany životního prostředí. Nejvyšší kvalita zpracování zajistí, že vám nové kalhoty budou sloužit po mnoho lyžařských sezón!