top

Lowa Trekové boty

Trekingové boty Lowa nabízejí vynikající zpracování a skvělé materiály. Spolehlivá horská obuv, která zdolá každou stezku. Podívejte se na pánskou a dámskou turistickou a trekingovou obuv.
Zobrazení Mřížka Seznam

10 výrobky

na stránce
 1. -29%
  Trekové boty Lowa Baldo GTX- anthracite/olive

  wish list

 2. -29%
  Trekové boty dámské Lowa Badia GTX- prune

  wish list

 3. -16%
  Trekingová obuv Lowa Vigo GTX - lime/black

  wish list

 4. -29%
  Trekingová obuv Lowa Vigo GTX - black/blue

  wish list

 5. -40%
  Trekové boty Lowa Ticam II GTX - mango

  wish list

 6. -40%
  Dámské boty Lowa Lavena II GTX - navy/turquoise

  wish list

 7. -10%
  Trekové boty Lowa Tibet LL - dark brown/slate

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

10 výrobky

na stránce
Vymazat

Lowa - trekové boty, kterým můžete věřit

Jedna z ikonických značek obuvi specializující se na horskou, trekingovou a turistickou obuv. Mimořádně široký sortiment tohoto výrobce umožňuje uspokojit požadavky milovníků mnoha různých horských aktivit. Nejznámější jsou bezpochyby trekové boty Lowa. Mezi nimi najdete také nejširší výběr modelů. Klasická treková obuv znamená maximální spolehlivost na stezce. Modely tohoto výrobce se vyznačují vysokou precizností zpracování a kvalitními materiály. Všechny boty jsou vyráběny v evropských továrnách, což zaručuje nejvyšší kvalitu a usnadňuje kontrolu kvality v každé fázi výroby. Každý pár bot Lowa je dokonalou obuví, která snadno splní požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů.

Trekingová obuv Lowa - tradice a modernost

Designéři značky dokonale kombinují známé materiály, jako je přírodní kůže, s moderními řešeními, z nichž nejdůležitější je membrána GORE-TEX®. To jim umožňuje vytvářet obuv, která skvěle vypadá a fantasticky funguje. Trekingové boty Lowa s membránou GTX fungují dobře bez ohledu na počasí. V případě deště poskytují vynikající ochranu před vodou, která se snaží dostat dovnitř, protože mají plně nepromokavý svršek. Membrána zároveň umožňuje únik vodní páry. To umožňuje udržet uvnitř boty příjemné klima i při intenzivní chůzi. Kombinace odolné kůže a voděodolné membrány ve svršku zajišťuje vynikající použitelnost. Taková obuv je vhodná téměř do všech podmínek. Trekingové boty Lowa mají také vynikající přilnavost k terénu. Je to díky použití speciálně vyvinutých podrážek renomované značky Vibram. Specializované modely trekové obuvi jsou dokonale připraveny na zdolávání mnohakilometrových tras. Speciální pryžové směsi se vyznačují vysokou přilnavostí a zároveň jsou dostatečně odolné, aby vydržely mnoho dalších výprav. Důležitý je také běhoun. Musí mít správný tvar, aby byla přilnavá na různých typech povrchu - kamenech, písku, trávě nebo kamenech. Vysoké trekové boty tvoří velkou část trekové kolekce značky. Jsou ideální na cestování s batohem a nabízejí dodatečnou oporu v oblasti kotníku. Díky možnosti přesného zavazování se boty velmi dobře přizpůsobí noze.

Koupit trekové boty Lowa v našem internetovém obchodě 8a.cz

Všestranné trekové boty Lowa pro všechna roční období jsou ideální volbou pro každého turistu. Je to obuv, ve které můžete urazit stovky kilometrů. Díky optimální kombinaci tlumení a odolných materiálů je upřednostňují jak zkušení turisté, tak ti, kteří s trekingem teprve začínají. V našem obchodě nabízíme osvědčené trekingové modely Lowa, které jsou ideální na horské túry i na jednodušší trasy.