top

Lowa Dámské boty

Dámská obuv Lowa nabízí vysokou spolehlivost a pohodlí na každé stezce. Klasické trekové boty jsou ideální volbou pro delší i kratší výlety s batohem po horských stezkách.
Zobrazení Mřížka Seznam

9 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

9 výrobky

na stránce
Vymazat

Lowa - dámská obuv pro všechny milovníky hor

Značka Lowa má bohaté zkušenosti s výrobou horské a turistické obuvi. Byla založena téměř před 100 lety v Bavorsku a od té doby poskytuje všem milovníkům hor osvědčenou obuv, která jim umožňuje prozkoumávat horské svahy a zdolávat nové vrcholy. V nabídce samozřejmě nesmí chybět ani dámská obuv Lowa. Jsou ideální pro všechny milovnice hor, které hledají obuv, která se dokonale přizpůsobí jejich nohám a poskytne maximální pohodlí při mnohakilometrových výpravách. Obuv této značky je ideální pro zkušené milovníky trekkingu, kteří se vydávají na několikatýdenní expedice, ale i pro aktivní ženy, které se vydávají na kratší výlety.

Dámská treková obuv Lowa

Daleko největší část kolekce značky Lowa tvoří trekové a turistické boty. Základním požadavkem na tento typ obuvi je vysoký komfort při dlouhodobém používání. Jedná se o modely, u kterých člověk často stráví celý den, od rána do večera, chůzí v terénu. Proto je tak důležité, aby boty dokonale padly na ženské nohy. To zajišťují dámské boty Lowa, jejichž tvar je optimálně přizpůsoben anatomii ženských nohou. Téměř eliminuje riziko vzniku otlaků nebo odřenin. V kombinaci s kvalitními damskými trekingovými ponožkami budou základem vybavení na každé cestě. Mezi tímto typem obuvi lze rozlišit několik typů. Nejvíce postavené budou jistě klasické trekové boty připravené pro zkušené milovníky hor. Jedná se o velmi pevné boty, které nabízejí maximální stabilitu při pohybu s těžkým batohem. Jsou ideální volbou pro několikatýdenní treky v horském terénu. Jsou dokonale chráněny gumovou botou se svrškem z pevné kůže a snadno snášejí námahu při pohybu po kamenitých a skalnatých cestách. O něco lehčí dámské boty Lowa jsou určeny pro kratší túry. Lehčí boty nabízejí větší dynamiku a zároveň oporu potřebnou pro pohyb s lehčím batohem.

Dámská obuv Lowa - obchod 8a.cz je široký výběr modelů

V našem obchodě si můžete koupit dámskou obuv Lowa vytvořenou s vášní pro milovníky hor. Všechny modely této značky jsou vyráběny v evropských továrnách, díky čemuž se vyznačují vysokou kvalitou. Dámské boty Lowa jsou navrženy do nejmenších detailů a jsou vysoce spolehlivé pro použití na horských stezkách. Kombinace perfektního střihu, odolných materiálů a podrážky s nadprůměrnou trakcí činí z těchto bot ideální obuv pro krátké túry i několikatýdenní expedice.