top

Lifesystems

Lifesystems je britský výrobce vybavení pro cestovatele a horolezce. Lékárničky, nouzové píšťalky, nouzové stany, nouzové deky a sítě proti komárům – všechny tyto produkty Lifesystems najdete v obchodě 8a.cz.
36
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

36 položek

na stránce
 1. -39%
  Moskytiéra Lifesystems Mosquito Head Net

  wish list

 2. -28%
  Křesadlo Lifesystems Dual Action Firestarter

  wish list

 3. -30%
  Lékárnička Lifesystems Solo Traveller First Aid Kit

  wish list

 4. -27%
  Nouzový úkryt Lifesystems Survival Shelter 2

  wish list

 5. -23%
  Nouzový úkryt Lifesystems Survival Shelter 4/4

  wish list

 6. -21%
  Křesadlo Lifesystems Firestarter

  wish list

 7. -25%
  Píšťalka Lifesystems Mountain Whistle

  wish list

 8. -27%
  Fólie NRC Lifesystems Thermal Blanket

  wish list

 9. -25%
  Píšťalka Lifesystems Hurricane Whistle

  wish list

 10. -30%
  Lékárnička Lifesystems Mountain First Aid Kit

  wish list

 11. -29%
  Lékárnička Lifesystems Explorer First Aid Kit

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

36 položek

na stránce

Cestovní, trekingové, kempingové a turistické lékárničky Lifesystems - dokonale přizpůsobené vašim potřebám.

Základem nabídky tohoto výrobce jsou různé typy lékárniček, které poskytují možnost základního ošetření ran a poranění mimo civilizaci. V závislosti na potřebách se obsah a velikost lékárniček upravuje tak, aby se daly snadno přepravovat a používat. Trekingová lékárnička Lifesystems se vyznačuje kompaktními rozměry, aby co nejméně zatěžovala již tak velký batoh. O něco větší lékárničky budou cestovní nebo horské lékárničky, které obsahují složitější vybavení. Největší modely jsou ideální pro kempování. Lékárničky této značky jsou vyvíjeny odborníky, takže jejich obsah přesně odpovídá nejčastějším zraněním, ke kterým při dané činnosti dochází. Všechny modely jsou pečlivě navrženy ve Velké Británii, aby byla zajištěna maximální spolehlivost v terénu. Složení lékárniček umožňuje zvolit model, který nejlépe vyhovuje vaší aktivitě, takže na jedné straně není příliš těžký a na druhé straně obsahuje všechny potřebné prvky.

Doplňkové turistické vybavení Lifesystems.

Značka nabízí i další produkty, které přispívají k bezpečnému cestování. Mezi oblíbené produkty patří mimo jiné kompaktní nouzové stany, které skvěle poslouží při poruše počasí. V teplejším podnebí jsou ideální moskytiéry, které výrazně snižují riziko onemocnění přenášených hmyzem. Katalog výrobků tohoto výrobce obsahuje také mnoho nezbytných drobností, jako jsou záchranné deky nebo signalizační píšťalky, které jsou nezbytné při volání o pomoc. Lifesystems znamená vysokou úroveň bezpečnosti - obchod 8a.cz poskytuje široký výběr této značky, takže můžete sobě i ostatním zaručit první pomoc na cestách.