top

Lezecké batohy Black Diamond

Lezecké batohy Black Diamond ® nabízejí širokou škálu modelů pro lezení na velkých stěnách, transportní batohy a malé batohy na vybavení. Společným jmenovatelem je pohodlí při používání, použité odolné materiály a odolnost výbavy!
Zobrazení Mřížka Seznam

6 výrobky

 1. -15%
  Lezecký batoh Black Diamond Rock Blitz 15 - desert sage
  Lezecký batoh Black Diamond Rock Blitz 15 - desert sage
  včetně DPH 1449 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1719 Kč (-15%)
  Doporučená cena výrobce 1719 Kč (-15%)
  Extra -10% s kódem CLIMB10

  wish list

 2. -13%
  Lezecký batoh Black Diamond Stone 42 - carbon
  Lezecký batoh Black Diamond Stone 42 - carbon
  včetně DPH 2079 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2189 Kč (-5%)
  Doporučená cena výrobce 2399 Kč (-13%)
  Extra -10% s kódem CLIMB10

  wish list

 3. -10%
  Lezecký batoh Black Diamond Team Stone 42 - octane
  Lezecký batoh Black Diamond Team Stone 42 - octane
  včetně DPH 2139 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2399 Kč (-10%)
  Doporučená cena výrobce 2399 Kč (-10%)
  Extra -10% s kódem CLIMB10

  wish list

 4. -15%
  Lezecký batoh Black Diamond Crag 40 - carbon
  Lezecký batoh Black Diamond Crag 40 - carbon
  včetně DPH 2439 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2519 Kč (-3%)
  Doporučená cena výrobce 2899 Kč (-15%)
  Extra -10% s kódem CLIMB10

  wish list

 5. -15%
  Batoh Black Diamond Pipe Dream 45 - black
  Batoh Black Diamond Pipe Dream 45 - black
  včetně DPH 2919 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2919 Kč
  Doporučená cena výrobce 3449 Kč (-15%)
  Extra -10% s kódem CLIMB10

  wish list

 6. -13%
  Batoh Black Diamond Creek Transit 32 - black
  Batoh Black Diamond Creek Transit 32 - black
  včetně DPH 3459 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3419 Kč (+2%)
  Doporučená cena výrobce 3999 Kč (-13%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

6 výrobky

Vymazat

Lezecké batohy Black Diamond jsou vaším partnerem při zdolávání vertikál!

Americkou značku Black Diamond není třeba představovat, zejména horolezcům. Byl založen ve stínu velkých stěn Yosemitského údolí v roce 1957. Horolezecké vybavení a doplňky vytvořené horolezci pro horolezce byly od samého počátku vřele vítány. Lezecké batohy Black Diamond se používají po celém světě. Od skalních cest pro jednoho lezce až po obrovské stěny v Patagonii, Alpách, Himálaji nebo Karakorumu. V nejznámějších lezeckých oblastech, na nejvyšších stěnách světa nebo na umělých lezeckých stěnách po celém světě se setkáte s charakteristickým logem - black diamond. Jejich vybavení se vyznačuje nejvyšší kvalitou, promyšleným designem a spolehlivými materiály. Proto můžeme s jistotou říci, že horolezecké batohy Black Diamond jsou vaším spolehlivým partnerem při lezení po mnoho let!

Lezecké batohy Black Diamond jsou vysoce funkční pro použití

Lezecké batohy Black Diamond jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů s důrazem na detail a jsou jako stvořené pro lezení! V závislosti na modelu je využijete na jednodenní výlety do skal, několikatýdenní lezecké výpravy, transportní vaky na velké stěny. Zkrátka pro lezení na skalách a stěnách v zimě i v létě. Lezecké batohy Black Diamond se díky osvědčeným a inovativním nosným systémům dokonale přizpůsobí vašemu tělu. Jejich tenká konstrukce neomezuje vaše pohyby. Díky štíhlému tvaru se batoh nemůže zachytit o skalní výběžky nebo větve borovic. Modely Climbing nabízejí nekompromisní přepravní komfort i při přepravě těžkých nákladů. Ve většině případů jsou nosné systémy vybaveny ramenními popruhy, které jsou pro větší pohodlí řádně polstrované. Široký bederní pás s měkkými panely umožňuje převzít značnou část zátěže. Nastavitelný hrudní a bederní pás pomáhá stabilizovat i ta nejtěžší zavazadla. Dobře sedí a rovnoměrně rozkládají hmotnost batohu. To vám umožní udržet rovnováhu i při těch nejvypjatějších polohách.

Možnosti uložení lezeckých batohů Black Diamond

Lezecké batohy Black Diamond nabízejí prostornou přihrádku, díky které se do batohu snadno dostanete a najdete potřebné vybavení. V závislosti na modelu je přístup bud shora, nebo z boku. Některá zapínání jsou chráněna robustní nepromokavou klopou s pevnou sponou. Některé jsou chráněny nepromokavou klopou s pevnou sponou, jiné taháčkem se zátkou nebo robustním dvojitým zipem. Lezecké batohy Black Diamond jsou v horní části vybaveny popruhem, který lze použít k připevnění lana. Všechny popruhy, pásky a řetízky se ukazují jako velmi užitečné. Umožňují bezpečné a pohodlné připevnění lezeckého vybavení, cepínů a skob.

Designéři americké značky Black Diamond ve svých modelech kombinují vysokou odolnost horských batohů na lezení s funkčností a stylem městských batohů. Výsledkem je batoh dva v jednom - funkční batoh do hor a stylový batoh do města, který odkazuje na naši horolezeckou vášeň. Lezecké batohy Black Diamond jsou vyrobeny z vysoce odolných materiálů - především z balistického nylonu. Umožňuje zabezpečit přenášené předměty. Materiál je odolný vůči mechanickému poškození, jako jsou trhliny a oděrky způsobené dlouholetým používáním.

Lezecké batohy Black Diamond vyrobené lezci a pro lezce

Fanoušci lezení v horském obchodě najdou široký výběr kvalitních lezeckých batohů a lezeckých tašek. Horský obchod 8a.cz nabízí širokou škálu vysoce kvalitních horolezeckých batohů a lezeckých tašek. Lezecké batohy Black Diamond se vyznačují výrazným minimalistickým designem. To je nesmírně důležité pro nízkou hmotnost konstrukce. Nejdůležitější vlastností batohu při lezení je totiž jeho nízká hmotnost a výborné přizpůsobení zádům. Bederní pás je u lezeckých modelů připevněn nad lezeckým postrojem, aby se při zapínání nesrazily. Pohodlné, polstrované anatomicky tvarované ramenní popruhy umožňují přepravovat těžké vybavení v naprostém pohodlí a komfortu - ať už přepravujete vybavení na stěnu, nebo lezecké vybavení. Podívejte se do našeho horského obchodu 8a.cz a prohlédněte si naši širokou nabídku horolezeckých batohů. Vyberte si pro sebe ideální model, který se stane nepostradatelným společníkem na vašich horských dobrodružstvích!