top

Ledlenser

Ledlenser je jedním z předních výrobců vysoce kvalitních čelovek a turistických svítilen. Značka původem z Německa je zárukou kvality. Produkty Ledlenser na 8a.cz nabízejí širokou škálu modelů.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Historie společnosti Ledlenser

Značka Ledlenser byla založena v roce 1993. Stejně jako většina velkých značek i ona začínala v garáži. Založili ji Harald a Rainer Opolkovi v Německu. Původně malý kapitál musel být vykompenzován mimořádným nadšením pro design a maximálním nasazením pro projekt. Díky jedinečným nápadům na moderní svítilny a čelovky Ledlenser se značka začala dynamicky rozvíjet. Základem její úspěchu byla moderní konstrukční řešení a pozornost věnovaná i těm nejmenším detailům. Inovativní nápady a snaha o dokonalost jsou dodnes hnacím motorem celé značky.

Dnes je Ledlenser mezinárodním výrobcem osvětlení s více než 1000 zaměstnanci. Sídlo a technologické centrum společnosti se nachází v Německu. Zde se rodí nové nápady, které se pak přenášejí na rýsovací prkno. Druhá pobočka se nachází v Číně. Zde vznikají náčrty a plány dalších modelů. Po řádném otestování a kontrole do nejmenších detailů se nové modely začnou vyrábět. Díky vysoké úrovni kontroly kvality jsou všechny svítilny a čelovky, které se zde vyrábějí, té nejvyšší kvality. Díky rychlému rozvoji se značka může zapojit do sociálních, vzdělávacích a ekologických projektů.

Turistické a sportovní čelovky Ledlenser

Významnou součástí produktů značky je turistické a sportovní osvětlení. Tradiční ruční svítilny jsou mezi milovníky kempování velmi oblíbené. Rozmanitá nabídka svítilen z hlediska velikosti a výkonu vám umožní vybrat si model optimálně přizpůsobený potřebám každého uživatele. Lidé, kteří se vydávají na delší túry, se naopak rádi vybavují praktickými čelovkami. Umožňují postavit stan po setmění nebo připravit večeři za tmy. Samostatnou kategorií jsou velmi jasná světla na kolo a běžecká světla Ledlenser Výkonné osvětlení je nezbytné při překonávání obtížného terénu ve tmě. Silný proud světla dokáže ze tmy vyzdvihnout i ty nejmenší detaily okolí. Možnost upevnění vybraných modelů na přilbu umožňuje plně využít jejich možností. Tyto modely s chutí využívají jak profesionálové, tak milovníci extrémních výzev.

Svítilny Ledlenser pro každodenní použití

Velmi oblíbená je také řada lamp a svítilen pro každodenní použití. Kompaktní modely jsou ideální jako nouzové osvětlení v autě, když potřebujeme provést malou opravu na silnici. Spolehlivá svítilna je nepostradatelným doplňkem i v domácnosti. Náhlý výpadek proudu vás již nenechá ve tmě. Klasické svítilny německé značky Ledlenser se skvěle hodí i na letní kempování. Ať už bydlíte ve stanu nebo v karavanu, spolehlivé světlo se vám bude při večerních procházkách vždy hodit. Svítilny této německé značky jsou pro všechny tyto úkoly ideální.

Pracovní osvětlení

Mezi mnoha modely německého výrobce lze rozlišit mimořádně rozsáhlou skupinu pracovních světel. Tyto modely jsou obvykle dobře chráněny proti poškození a dalším škodlivým faktorům. Robustní kryty a spolehlivost při častém používání jsou základními vlastnostmi každého pracovního osvětlení. Svítilny a čelovky značky Ledlenser používají hasiči, policisté, lidé pracující ve výškách nebo v průmyslu. Speciální nabíjecí systémy zajišťují nepřetržitou připravenost svítilen k použití.

Svítilny a čelovky Ledlenser jsou nejmodernější řešení

Značka má mnoho patentů, které se neustále zdokonalují, takže obsluha je ještě jednodušší a parametry jsou na nejvyšší úrovni. Každý výrobek značky Ledlenser – čelovka nebo svítilna nejmenší velikosti, jsou plně vyvinuté modely, které osvětlí tmu a nezklamou v obtížných podmínkách. Svítilny s kovovými kryty se vyznačují zvýšenou pevností a odolností, takže budou sloužit ještě déle. Speciální systémy pohyblivých čoček umožňují plynulé přeostřování světelného paprsku, takže modely mohou osvětlovat blízké i vzdálené body. Čelovky a svítilnyLedlenser používají k napájení jak klasické baterie, tak akumulátory. Ty druhé jsou skvělým řešením, pokud svítilnu používáte často a můžete ji rychle dobít.