top

Čelovky Ledlenser

Čelovky Ledlenser jsou propracované konstrukce, které se osvědčí při mnoha činnostech. V naší nabídce najdete čelovky pro cyklistiku, treking, horolezectví, a to jak bateriové, tak akumulátorové.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Čelové svítilny Ledlenser - oceněný design nejvyšší kvality

Německá značka Ledlenser je výrobce, jehož čelové svítilny patří k nejmodernějším na trhu. Ne nadarmo získaly výrobky této značky řadu medailí, ocenění a cen na nejprestižnějších outdoorových veletrzích, jako je například ISPO 2021. Čelovky LEDENZER představují širokou škálu modelů pro příznivce všech outdoorových aktivit. Na své si přijdou jeskyňáři, běžci i milovníci horských kol. A také každý, kdo si nedokáže představit trávení volného času bez pobytu na čerstvém vzduchu. Kapacitní baterie zajišťují dlouhou dobu nepřetržitého provozu a silná síla světla osvítí i ty nejmenší překážky na naší cestě.

Moderní design přizpůsobený potřebám uživatelů

Čelové svítilny Lightenser představují širokou škálu produktů, které reagují na potřeby konkrétních uživatelů. Koneckonců ne každý potřebuje model s obrovským množstvím funkcí a jiným nebude stačit ultralehká čelovka Ledlenser Modely jsou však vždy vyráběny pouze z nejlepších materiálů a s využitím moderních technologií. Pouzdra v závislosti na účelu světlometů mohou být vyrobena z plastů i ze slitin lehkých kovů v podobě hliníku. Při výběru modelu se vyplatí věnovat pozornost certifikacím. Značka má ve své nabídce voděodolné výrobky, které se osvědčí v extrémních podmínkách. Čelovky LEDLENSER mohou být napájeny klasickými bateriemi nebo vestavěným akumulátorem. Modely určené k běhu mají dobíjecí baterii v zadní části pásu. Díky tomu se čelovka na hlavě nepohybuje ani při nejdynamičtějším běhu. Nejmodernější čelovky Ledlenser se prodávají v mimořádně rozšířených sadách. Ty umožňují připevnit čelovku na kolo, helmu nebo stativ.

Koupit čelovky Ledlenser v internetovém obchodě 8a.cz

Elektronický obchod nabízí široký výběr světlometů od Čelové svítilny LED Oceněné modely splní nejnáročnější požadavky všech venkovních ventilátorů. Výkonný zdroj světla zvýší vaši bezpečnost při aktivitách po setmění, protože účinně osvětluje stezku. Každý z nás si jistě vybere z nabídky značky model, který svou výbavou a množstvím funkcí dokonale vyhoví jeho potřebám. Čelovky Ledlenser jsou nekompromisní výrobky, které se v terénu osvědčí bez ohledu na panující podmínky.