top

Klymit

Klymit jsou produkty, které zajišťují vysoký komfort spánku ve venkovních podmínkách. Ultralehké nafukovací matrace, polštáře a sedáky jsou dobrou volbou jak pro turistické výlety, tak i pro nejdelší treky.
19
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

19 položek

na stránce
 1. -20%
  Nafukovací matrace Klymit Inertia Ozone - blue

  wish list

 2. -20%
  Nafukovací matrace Klymit Static V Long - green

  wish list

 3. -20%
  Cestovní matrace Klymit Inertia X Frame - yellow/grey

  wish list

 4. -20%
  Sada na opravu matrace Klymit Patch Kit

  wish list

 5. -20%
  Turistické sedadlo Klymit V Seat - grey

  wish list

 6. -20%
  Turistický polštář Klymit Luxe Pillow - grey

  wish list

 7. -20%
  Turistický polštář Klymit Pillow X Large - teal

  wish list

 8. -20%
  Turistický polštář Klymit Pillow X - red

  wish list

 9. -20%
  Dvojitá matrace Klymit Insulated Double V - orange

  wish list

 10. -20%
  Dvojitá matrace Klymit Double V - blue

  wish list

 11. -21%
  Nafukovací matrace Klymit Static V2 - light green

  wish list

 12. -20%
  Nafukovací matrace Klymit Insulated Static V - orange

  wish list

 13. -20%
  Nafukovací matrace Klymit Static V - green

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

19 položek

na stránce

Klymit – vše, co potřebujete pro spaní venku

Tento výrobce patří mezi relativně mladé značky, protože je na trhu teprve od roku 2007. Stejně jako mnoho jeho současníků si však Klymit rychle získal oblibu mezi milovníky aktivit v divočině. Vděčí za to zapojení všech lidí, kteří značku tvoří, do procesu vývoje produktu. Jsou to milovníci přírody, kteří tráví každou volnou chvíli mimo město. Díky tomu dobře vědí, jaké produkty uživatelé na svých výpravách a cestách potřebují. Společnost Klymit byla založena v pohoří Wasatch Mountains v americkém Utahu, aby zde mohlo probíhat testování výrobků. Díky mnoha turistickým a sportovním příležitostem v této oblasti mají hluboké pochopení pro potřeby všech turistů.

Posláním společnosti je poskytnout maximální pohodlí při spaní v přírodě. Ačkoli prvním výrobkem tohoto výrobce byla nafukovací turistická vesta, v současné době jsou hlavním jádrem jeho nabídky moderní nafukovací matrace. Prvním modelem, představeným v roce 2010, byl Klymit Inertia X Frame. Díky využití moderních technologií se podařilo připravit ultralehkou turistickou matraci určenou speciálně pro milovníky trekkingu. Po tomto kroku byl vývoj společnosti téměř rychlý. V roce 2011 se značka představuje na mezinárodním trhu. V následujícím roce se objevily první matrace s komorami ve tvaru V, které se staly charakteristickým znakem značky. V roce 2013 přibyly do nabídky Klymit spací pytle a batohy, o dva roky později pak polštáře a menší kempingové doplňky. V současné době jsou v nabídce značky dokonce i stany. Ať už k přenocování použijete stan nebo houpací síť, ulehnete ke spánku v terénu nebo na připraveném tábořišti, výrobky této značky vám zajistí hluboký spánek.

Matrace a karimatky Klymit jsou kombinací inovace a funkčnosti

Veškeré vybavení, které bude při nočních výletech nezbytné, tvoří výrobky, jako jsou ultralehké nafukovací matrace, spacáky, polštáře, ale i hamaky nebo stany. Od počátku své existence se značka snaží přinášet na outdoorový trh nová řešení, která zvýší komfort turistů a cestovatelů. Prvním inovativním produktem, kterým značka debutovala, byla nafukovací vesta. Brzy se na trhu objevily ultralehké nafukovací matrace, které se staly nejznámějším produktem značky. Inovativní myšlenka společnosti Klymit spočívající ve vyjmutí nepotřebných částí vytvořila jedny z nejlehčích nafukovacích matrací na světě. Nejčastěji je volí minimalisté, kteří chtějí maximálně omezit svá zavazadla, ale zároveň si zachovat základní komfort spaní. Speciálně vyvinutá konstrukce poskytuje pohodlnou oporu pouze v klíčových bodech, díky čemuž je celek výrazně lehčí než klasická řešení. Je ideální volbou pro milovníky trekkingu a dálkových expedic, kteří potřebují výrazně snížit hmotnost i velikost svých zavazadel.

Dnes značka Klymit nabízí také pohodlnější a stabilnější matrace se vzduchovými komorami ve tvaru V. Je pro tohoto výrobce charakteristická a má řadu výhod. Díky tomuto tvaru nabízí celek velmi dobrou oporu pro spící osobu, což umožňuje pohodlně strávit celou noc pod stanem. S ohledem na chladnější roční období byly připraveny modely, které mají uvnitř vrstvu dodatečné izolace. Díky tomu poskytují mnohem účinnější izolaci od země než klasické matrace. Karimatky na spaní Klymit mají ještě jednu důležitou výhodu. Jejich nafukování je velmi snadné a rychlé. Vybrané modely lze nafouknout pouhými 10 až 15 fouknutími vzduchu. Díky tomu vám příprava místa na spaní nezabere doslova žádný čas, ani když dorazíte do kempu vyčerpaní z celodenní túry.

Výrobky Klymit v obchodě 8a.cz - široký výběr příslušenství pro spaní

V naší nabídce se snažíme zpřístupnit nejlepší turistické vybavení. Mezi ně bezpochyby patří i ultralehké matrace značky Klymit. Tato moderní řešení se odlišují od ostatních výrobců a nabízejí kombinaci minimalismu a poměrně dobrého komfortu. Nejlehčí modely jsou skvělou volbou pro nejdelší treky, kdy každý ušetřený gram vybavení, který nemusíme nosit na zádech, má cenu zlata. Matrace Klymit, které se vyznačují vyšším komfortem, si naopak rádi vybíráme na kratší cesty, kdy nemusíme tolik zohledňovat hmotnost zavazadel a nejdůležitější je vysoký komfort spánku. K tomu přispívají i nafukovací polštáře, které poskytují pohodlnou oporu hlavy při kempování. Samozřejmě, že matrace a spací pytel nejsou vše, co je potřeba k pohodlnému přenocování v přírodě. Důležitá byla také ochrana před přírodními živly. Proto se společnost Klymit rozhodla rozšířit svůj sortiment o stany, houpací sítě a plachty. Díky nim mohla značka nabídnout kompletní sadu příslušenství pro spaní v téměř jakýchkoli podmínkách.