top

Karimatky a matrace Robens

Turistické karimatky a matrace Robens® se vyznačují vysokou kvalitou materiálů a dokonalým zpracováním, díky čemuž jsou velmi pohodlné při všech cestách.
Zobrazení Mřížka Seznam

12 výrobky

na stránce
 1. -10%
  Karimatka Robens Slumber Roll Pro

  wish list

 2. -10%
  Samonafukovací karimatka Robens Sunstone 80

  wish list

 3. -10%
  Samonafukovací karimatka Robens Polarshield 120

  wish list

 4. -10%
  Samonafukovací karimatka Robens Sunstone 120

  wish list

 5. -10%
  Nafukovací matrace Robens PrimaVapour 40

  wish list

 6. -10%
  Samonafukovací karimatka Robens FjellGuard 40

  wish list

 7. -10%
  Samonafukovací karimatka Robens FjellGuard 60

  wish list

 8. -10%
  Nafukovací matrace Robens Vapour 60

  wish list

 9. -10%
  Nafukovací matrace Robens PrimaCore 90

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

12 výrobky

na stránce
Vymazat

Samonafukovací karimatky a matrace Robens®

Samonafukovací karimatky a matrace Robens® byly vytvořeny bez kompromisů! Lehké, pohodlné a prostorově úsporné. Tyto karimatky, navržené dánskými specialisty, dokonale spolupracují se spacími pytli Robens® a nabízejí dokonalou izolaci a pohodlné spaní na tvrdém podkladu. Rozsáhlá kolekce umožňuje poskytnout každému turistovi model, který nejlépe splňuje jeho očekávání. Ultralehké nafukovací matrace jsou nejlehčí variantou, která nabízí vysoký komfort pro všechny milovníky dlouhých treků. Samonafukovací karimatky naopak s oblibou volí turisté, kteří hledají dobrou izolaci a možnost rychlé a snadné přípravy místa na spaní. Nejtlustší modely byly vyvinuty pro lidi, kteří se chystají kempovat nebo na delší cesty. Nabízejí maximální pohodlí, které ocení všichni milovníci komfortu. Nezapomnělo se ani na tradicionalisty, kteří mají k dispozici klasické karimatky, jež nabízejí spolehlivost za všech podmínek i v místech vzdálených od civilizace.

Vlastnosti samonafukovacích karimatek a matrací Robens®

Samonafukovací karimatky a turistické matrace Robens® dokonale kombinují pohodlí, dobré izolační vlastnosti a skvělý vzhled. Všechny modely jsou speciálně testovány, aby se určila jejich hodnota R. Čím vyšší je hodnota R, tím lepší izolaci rohož poskytuje. Navíc jsou označeny doporučenými teplotami, při kterých jednotlivé typy podložek poskytují dostatečný komfort, aby byl výběr optimálního modelu ještě snazší. V průběhu neustálého hledání ideálního řešení vznikla řada turistických rohoží s různými konstrukcemi. Z hlediska konstrukce zahrnuje kolekce Robens® mimo jiné:
- Tradiční skládací matrace;
- samonafukovací rohože;
- ultralehké nafukovací matrace;
- lehké matrace s izolací Primaloft.

Turistické karimatky Robens® se vyznačují vysokou kvalitou materiálů a dokonalým zpracováním, díky nimž je jejich používání na všech cestách mimořádně pohodlné - zcela nový rozměr relaxace!

Podívejte se na další kolekce Robens

Stany Robens Lite Stany Robens Trail Stany Robens Scandinávia Stany Robens Adventure Spacaky Robens