top

Kambukka

Kambukka je značka nabízející praktické a pohodlné termohrnky, láhve na vodu a termosky na jídlo. Její výrobky jsou ideální na cesty i pro každodenní použití. Kambukka je prostě nepostradatelným doplňkem ve výbavě každého aktivního člověka.
Zobrazení Mřížka Seznam

35 výrobky

  1. -24%
    Vařič čaje Kambukka Tea Catcher

    wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

35 výrobky

Vymazat

Kambukka - maximální pohodlí a ekologie

Jste aktivní člověk a potřebujete během dne rychlý přístup k nápojům? Milujete horkou kávu nebo čaj v práci i na túrách? Nebo potřebujete vodu během tréninku či náročného dne? Pak jsou výrobky značky Kambukka vytvořeny právě pro vás! Tato belgická značka zdokonalila design a výrobu láhví na vodu, termohrnků a praktických termosek na jídlo. Ve svých výrobcích dokonale kombinuje dokonalý design, vysokou funkčnost a především spolehlivost. Dokonale padnoucí těsnění nebo precizně navržené uzávěry skvěle chrání nápoje před náhodným rozlitím. Všechny výrobky Kambukka jsou totiž plně nepropustné, takže jsou ideální pro použití v autě, ve veřejné dopravě nebo jednoduše v batohu či tašce.

Opakovaně použitelné láhve na vodu a opakovaně použitelné termohrnky jsou velmi důležitým doplňkem každodenní výbavy každého člověka, který dbá na životní prostředí. Vzdáním se jednorázových PET lahví a šálků na kávu či čaj lze výrazně snížit množství odpadu. Láhev značky Kambukka stačí umýt, aby byla připravena k dalšímu použití. Vysoce kvalitní materiály zajišťují skvělou chuť nápojů a jsou velmi odolné, takže láhve a hrnky vydrží mnoho let.

Co znamená název značky?

Ve svahilštině kambukka znamená "užívat si něco", "mít z něčeho prospěch". Je to těžko uvěřitelné, ale zakladatelé značky si to dlouho neuvědomovali. Toto slovo však dokonale vystihuje vše, co belgická společnost představuje. Extrémně odolné láhve a hrnky Kambukka odvádějí vynikající práci při každodenním používání. Snadno se čistí, jsou praktické a jejich používání je prostě zábava. Díky nim se nemusíte potýkat s nechutnou vodou, netěsnícími zátkami nebo jinými závadami. Jednoduše si vyberete izolovaný hrnek nebo láhev, která vám nejvíce vyhovuje, nalijete do ní svůj oblíbený nápoj a můžete si užívat pohodlí po celý den!

Láhve a hrnky Kambukka si můžete zakoupit online v obchodě 8a.cz!

V našem obchodě nabízíme široký výběr produktů belgické značky. Především máme širokou nabídku termohrnků Kambukka různých objemů. Je to skvělá volba pro milovníky horké kávy. Milovníci aromatických čajů najdou mezi příslušenstvím hrnků dokonalé doplňky. Speciální sítka zabraňují vniknutí čajových lístků do náustků. Velmi oblíbené jsou také láhve na vodu a nápoje Kambukka. Modely vyrobené ze silného tritanu se skvěle hodí na outdoorové výpravy. Mezi nimi vynikají dětské láhve připravené s ohledem na nejmenší turisty. Nabídku značky Kambukka doplňují kompaktní termosky na jídlo, které vám umožní vzít si oběd kamkoli s sebou. Teplé jídlo na cestě nebo u stolu v práci vám vrátí energii a zlepší každý den!