top

Hybridní bundy Columbia

Hybridní bundy Columbia ® jsou navrženy tak, aby vás v horách udržely v optimálním pohodlí, zejména při sportovních aktivitách. Hybridní kombinace materiálů, membrán a izolací přesně odpovídá vašim očekáváním.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

na stránce
Vymazat

Hybridní bundy Columbia - pro milovníky všech outdoorových aktivit

Americká značka Columbia je jedním z nejzkušenějších výrobců outdoorového vybavení na světě. Díky dlouholeté výrobě oděvů je společnost schopna reagovat na skutečné potřeby příznivců outdoorových aktivit. Hybridní bundy Columbia jsou modely s prakticky neomezeným potenciálem využití. Můžete po nich sáhnout, kdykoli potřebujete větší teplo, ale nechcete se vzdát prodyšnosti. Izolované zóny jsou k dispozici pouze tehdy, když je potřebujete. Stejně jako u Bundy Columbia, tyto bundy jsou vyrobeny pouze z moderních materiálů a za použití nejmodernějších technologií.

Hybridní design reagující na skutečné potřeby těla

Hybridní bundy Columbia jsou modely vytvořené z moderních syntetických tkanin. Ty se vyznačují řadou vlastností, které jsou pro venkovní fanoušky žádoucí. Především jsou extrémně lehké a zároveň si zachovávají odpovídající odolnost proti oděru nebo mechanickému poškození. Tkaniny jsou obvykle potaženy speciální vodoodpudivou vrstvou, která minimalizuje riziko rychlého promočení tkaniny. Hybridní bundy Columbia se vyznačují zónovou izolací. Ta je navržena tak, aby vás chránila před náhlým prochladnutím, což v kombinaci s prodyšnými zónami zajišťuje optimální tělesnou teplotu. Použité izolace jsou syntetické, díky čemuž nejen izolují proti chladu, ale také umožňují účinný transport vlhkosti "ven". Díky tomu jsou hybridní modely ideální pro intenzivní aktivity, můžete je s úspěchem nosit na trekking, lyžování nebo dokonce na běžky při nízkých teplotách.

Podívejte se na nabídku hybridních bund Columbia v internetovém obchodě 8a.cz

V nabídce internetového obchodu Columbia8a.cz najdete obrovský výběr produktů americké značky Columbia Každý z nich, od bot až po oblečení, je vyroben z mimořádně kvalitních materiálů. Díky tomu se můžeme spolehnout na jejich dlouhou životnost a maximální podporu při intenzivním cvičení. Hybridní bundy Columbia nabízejí širokou škálu modelů pro ni i pro něj. V portfoliu značky si tak každý najde něco pro sebe. Za zmínku stojí také to, že se společnost snaží minimalizovat svůj dopad na životní prostředí, takže v její kolekci najdete mnoho výrobků z recyklovaných materiálů.