top

Horolezecké boty Dachstein

Horolezecká obuv Dachstein ® nabízí plnou ochranu kotníku a pohodlnou odpruženou podrážku. Kompatibilní s automatickými a poloautomatickými mačkami. Celopryžová podšívka a výztuhy chrání botu před poškozením.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Horské boty Dachstein - váš partner na cestě na vrchol!

Výběr správné horské obuvi je zásadní pro vaše pohodlí a bezpečnost. Pokud se však rozhodnete pro vysokohorské boty Dachstein, můžete se spolehnout na plnou podporu. Vyspělá konstrukce špičkové kvality stabilizuje kotník, dokonale se přizpůsobuje tvaru chodidla a lýtka a umožňuje přesné a jisté kroky. Robustní svršek turistických bot Dachstein je vyroben z vysoce kvalitní kůže a odolných syntetických materiálů. S horskou obuví Dachstein získáte maximální podporu při zdolávání nových vrcholů. Zvyšte své šance na úspěch!

Moderní technologie, nekompromisní kvalita

Vysokohorské boty Dachstein jsou extrémně robustní, a to z dobrého důvodu. Vysoké hory se svými nástrahami nás znovu a znovu vyzývají, když míříme na vrchol. Aby se minimalizovalo riziko poškození svršku, jsou boty Dachstein Alpine založeny výhradně na nejlepších materiálech dostupných na trhu. Silná a pevná kůže Perwanger® je doplněna extrémně oděruvzdorným a lehkým materiálem Cordura®. Díky tomu horské boty Dachstein nabízejí vysokou úroveň ochrany a prodyšnosti. Výrobce používá technologii GORE-TEX®, která se osvědčila v těch nejnáročnějších podmínkách a chrání naše nohy před promočením. Jednou z nejdůležitějších vlastností horských bot Dachstein je bezpochyby použitá směs pryže. Ty byly vyvinuty společně s přední společností na trhu Vibram®. Podrážky poskytují maximální trakci a jejich tuhost a speciální vložky umožňují použití s automatickými nebo poloautomatickými mačkami. Některé modely používají také systém Recco®. To usnadní záchranným složkám vaše hledání, pokud se na vrcholu něco pokazí.

Nabídka obchodu s horskými botami Dachstein 8a.cz!

Různé modely horských bot Dachstein jsou k dispozici v našem obchodě. Můžete si vybrat mezi modely s vložkami pouze do paty pro poloautomaty a ty, které podporují automatické mačky. Ať už se rozhodnete jakkoli, vysokohorské boty Dachstein vám poskytnou maximální oporu. Nejvyšší možná kvalita v kombinaci s nejmodernější technologií zvýší vaše šance na úspěch. Když zvolíte Dachstein, sázíte na osvědčený a nekompromisní design!