top

GSI Outdoors

GSI Outdoors je americký výrobce vysoce kvalitního turistického vybavení. Turistické sady hrnců, misky, nože, příbory a hořáky GSI Outdoors Vám umožní připravit jídlo v jakémkoliv terénu.
Zobrazení Mřížka Seznam

44 výrobky

 1. -24%
  Spork GSI Folding Foon - blue

  wish list

 2. -24%
  Gripper GSI Outdoors Pack Tong

  wish list

 3. -24%
  Gripper GSI Outdoors Microgripper

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

44 výrobky

Vymazat

Historie značky GSI Outdoors

GSI Outdoors je jednou z mála rodinných firem na trhu. Byla založena v roce 1985 sourozenci. Don, Ian a Kathy Scottovi byli od útlého věku fascinováni poznáváním nových oblastí a pobytem v přírodě. Jejich láska k přírodě vedla k vytvoření značky, jejímž cílem je poskytovat nejlepší možné vybavení pro venkovní vaření. Dnes, po 35 letech podnikání, můžeme s jistotou říci, že tento podnik byl zcela úspěšný. Společnost GSI Outdoors se vyvinula od výroby jednoduchého smaltovaného nádobí k nejnovějším řešením s použitím lehkého hliníku nebo silikonu odolného vysokým teplotám a udává nové trendy na trhu s turistickým nádobím. Dnes má hlavní sídlo ve Spokane ve státě Washington. Nedaleké úpatí Skalistých hor poskytuje dostatek příležitostí k testování nejnovějších produktů a designů v přirozeném prostředí.

Značka GSI Outdoors je oblíbenou volbou pro všechny milovníky outdoorových aktivit. V její nabídce snadno najdete vybavení vhodné pro horskou expedici i pro rodinné kempování. Je to především vybavení pro lidi, kteří si chtějí užít přípravu a konzumaci jídel pohodlným a bezpečným způsobem v přírodním prostředí.Turistické nádobí GSI Outdoors je ideálním doplňkem vaší výbavy při kempování u nedalekého jezera i při výpravě na druhý konec světa. Veškeré příslušenství nabízené tímto výrobcem se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování a propracovaným designem. Návrháři značky rádi používají moderní materiály, díky nimž vybavení dokonale kombinuje vysokou odolnost a nízkou hmotnost.

Turistické nádobí GSI Outdoors

Pohodlné a lehké turistické vybavení je dnes základem každé cesty. Díky možnosti pohodlného přibalení turistického vařiče, hrnců, talířů a příborů můžeme polní kuchyni uspořádat na jakémkoli místě. Tento typ vybavení je ideální jak pro rodinné výlety, tak pro pěší turistiku. Společnost GSI Outdoors používá ve svých návrzích nestandardní řešení a nejnovější dostupné materiály. Jejich výrobky často prolamují schémata a objevují zcela nové možnosti využití známých prvků vybavení. Ve své nabídce mají především výrobky spojené s vařením v terénu. Extrémně široký sortiment GSI Outdoors umožňuje každému uživateli najít výrobek, který optimálně splňuje jeho očekávání. Většina vybavení je minimalistická, takže se dá kompaktně sbalit a snadno přenášet v batohu.

Turistické hrnce patří bezpochyby k nejoblíbenějším produktům tohoto výrobce. Sady hrnců GSI Outdoors pro jednu a dvě osoby vám umožní připravit základní jídlo na každém treku. Přiložené skládací příbory a misky vám umožní pohodlně jíst na jakémkoli místě. Značka nabízí také větší sady turistických nádobí připravené pro o něco větší skupiny osob. Jsou ideální pro kempování a bivakování a poskytují vyšší komfort při používání. Důležité je, že každá z těchto turistických sad GSI Outdoors je navržena tak, aby se všechny prvky vešly do největšího hrnce. Díky tomu je přeprava celého vybavení hračka, ať už máte k dispozici velký kufr auta, nebo malou část trekingového batohu.

Lehké turistické vybavení

Kromě klasických hrnců a pánví zahrnuje sortiment GSI Outdoors také ostatní turistické vybavení Patří sem turistické hrnky, misky a láhve na vodu Jejich moderní design zaručuje skvělý vzhled, ale také vysokou funkčnost. V chladnějším období jsou termohrnky a termosky ideální pro udržení správné teploty nápojů. Své stálé místo v turistické kuchyni si jistě najdou i další potřeby GSI Outdoors. Minimalistická krájecí prkénka, lehké příbory ze silného plastu nebo praktické kuchyňské nože znamenají maximální pohodlí daleko od civilizace. V nabídce značky najdete mnoho produktů, které svědčí o netradičním přístupu GSI Outdoors k turistickému vybavení. Patří mezi ně inovativní držák na hrnce ze syntetického materiálu Microgripper nebo kombinace hůlek na rýži, lžíce a vidličky ve funkční sadě. Překvapí také skládací sklenička na víno. Miniaturní cestovní solnička vám umožní dodat jídlu tu správnou chuť.

Produkty GSI Outdoors v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr příslušenství pro turistické kuchyně americké značky. Tyto modely byly vytvořeny z lásky k přírodě a jsou ideální pro všechny druhy výletů. Moderní design zaujme na první pohled a vysoká funkčnost zajistí pohodlné používání při vaření v terénu. Značka také dokonale kombinuje různé materiály, aby dosáhla maximálního užitku jednotlivých výrobků. Patří mezi ně syntetika, hliník a silikon. Pokud hledáte propracované produkty GSI Outdoors, obchod 8a.cz poskytuje široký výběr.