top

Gear Aid

Gear Aid (dříve McNett) je značka specializující se na doplňky na opravu turistického a horského vybavení, oblečení a obuvi. Jeho nabídka zahrnuje různé opravné sady, lepidla a záplaty, které výrazně prodlouží životnost všech outdoorových výrobků.
13
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

13 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

13 položek

na stránce

Když selže vybavení, přichází do hry Gear Aid

Experti z Gear Aid přesně vědí, jaké vybavení potřebujete pro svá outdoorová dobrodružství. Batohy, stany, boty, nepromokavé bundy a mnoho dalšího. Již více než 35 let (do roku 2016 pod značkou McNett) se snaží prodloužit životnost každého z těchto kusů vybavení. Navrhujeme speciální opravárenské sady, záplaty, lepidla a další materiály, které umožňují každému jednoduše a rychle opravit své outdoorové vybavení. Sortiment této značky zahrnuje známé produkty, jako jsou Aquaseal® Seam Grip®, Revivex® a Tanecious Tape®. Když selže turistické a horské vybavení, přichází na pomoc Gear Aid K životnímu prostředí přispíváme také opravami, snižováním množství odpadků a prodlužováním životnosti jednotlivých výrobků, takže se k výrobě nových zařízení spotřebuje méně přírodních zdrojů.

Odkud pochází značka Gear Aid?

Sídlo značky se nachází v městečku Bellingham ve státě Washington (USA) nedaleko kanadských hranic. Tato lokalita nabízí spoustu příležitostí k outdoorovým aktivitám. Vody oceánu máte na dosah ruky a můžete se věnovat jízdě na kajaku a surfování. Horské řeky plné ryb jsou pro nadšené rybáře skutečnou lahůdkou. Nespočet kilometrů turistických tras je ideální příležitostí pro rychlý víkendový výlet nebo dlouhou pěší výpravu. Nedaleké zasněžené vrcholky Kaskádového pohoří nabízejí možnosti lyžování a snowboardingu. Jedná se o ideální místo pro specialisty značky Gear Aid (dříve McNett). Široká škála praktikovaných činností jim umožňuje rychle ověřit nápady na nové opravárenské soupravy, lepidla, záplaty a další příslušenství k opravě rozbitého vybavení. Je to také skvělá příležitost seznámit se s potřebami všech uživatelů turistického a sportovního vybavení. Společnost Gear Aid se velmi silně ztotožňuje s uživateli svých výrobků. Značka podporuje řadu organizací zabývajících se ochranou životního prostředí a údržbou turistických stezek.