top

Funkční spodní prádlo Sensor

Termoprádlo Sensor® je technické prodyšné prádlo vyrobené z přírodních vláken. Merino vlna má bakteriostatický účinek, takže brání množení bakterií, a tím i vzniku nepříjemných pachů.
Zobrazení Mřížka Seznam

115 výrobky

na stránce
  1. -32%
    Mikina Sensor Merino Ex Tee L/S - black

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

115 výrobky

na stránce
Vymazat

Termoaktivní prádlo Sensor - pohodlí při horských aktivitách

Český výrobce Sensor je známá výrobou vysoce kvalitního oblečení za dostupné ceny. Právě poměr cena/kvalita odlišuje tuto značku od jejích největších konkurentů. Pokud tedy potřebujete termální oblečení na hory, vyplatí se podívat se na nabídku této značky! Kolekci tvoří dámské i pánské termoprádlo Senor každý zde tedy najde produkty potřebné k vytvoření funkční první vrstvy horské výbavy. První vrstva je nesmírně důležitá, dalo by se dokonce říci, že je ze všech vrstev nejdůležitější. Je to ten, který je v přímém kontaktu s naší pokožkou. Plní úlohu transportu vlhkosti vznikající při námaze. Termoaktivní prádlo Sensor vám díky svému vyladěnému zpracování zajistí pohodlí. Nejen tepelný komfort, ale také suchost pokožky. Ploché švy v kombinaci s látkami, které jsou měkké na dotek, nás ochrání před odřením a podrážděním. Přídavek elastických vláken zaručuje plnou volnost pohybu!

Jaký model si vybrat? Syntetika, merino nebo snad hybrid?

Nejdůležitější otázkou však zůstává, který z mnoha modelů si vybrat? Odpověd nebude snadná. Vše totiž závisí na našich preferencích, plánech, ročním období a intenzitě úsilí. Nejjednodušší je však rozdělit termo prádlo Sensor podle toho, z jakého materiálu je vyrobeno. Můžete si vybrat ze syntetických, vlněných nebo hybridních materiálů, které kombinují nejlepší vlastnosti obou! Syntetika je velmi lehká. Jeho rychleschnoucí vlastnosti mu umožní účinně absorbovat a odpařovat pot vznikající při cvičení. Navíc je tento typ spodního prádla odolný proti oděru a snadno se pere! Pokud však toužíte po účinné izolaci proti chladu, vyplatí se sáhnout po termoprádle Sensor vyrobeném z merino vlny! Toto přírodní vlákno dokonale akumuluje teplo, je velmi příjemné k pokožce a udržuje vás v suchu. Jeho přirozené bakteriostatické vlastnosti udržují oděv déle svěží, což je ideální pro trekking s omezeným prostorem v batohu.