top

Dynafit Dámské boty

Dámské boty Dynafit jsou lehké modely pro rychlé stezky. Trailová obuv s dokonalým střihem pro dámská chodidla poskytuje maximální pohodlí a kontrolu při každém kroku během běhu.
Zobrazení Mřížka Seznam

34 výrobky

na stránce
  1. -10%
    Skialpové boty dámské Dynafit Speed - nimbus/silvretta

    wish list

  2. -26%
    Dámské boty Dynafit Speed MTN - poseidon/silvretta

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

34 výrobky

na stránce
Vymazat

Dynafit - dámská obuv pro běžecké nadšence

Jistě nejpočetnější skupinou dámské obuvi Dynafit jsou modely určené pro horský běh. Výrobce se specializuje na oblečení, vybavení a obuv pro tento typ aktivit. Logo značky je dobře známé všem příznivkyním rychlých tratí. Trailová obuv pro dámy se vyznačuje speciální konstrukcí, ve které můžeme rozlišit několik prvků. Dámské běžecké boty Dynafit mají lehký svršek, který zajišťuje zvýšené proudění vzduchu, a tím i odvětrávání nohy při běhu. Boty bez membrán s lehkými síťovanými panely jsou ideální pro letní tréninky. Zároveň musí být bota dobře chráněna proti poškození v kamenitém terénu. O to se starají přídavné výztuhy v přední a zadní části. Dalším charakteristickým prvkem je použití spolehlivých vazebních systémů. Pokud se jedná o tradiční tkaničky, jsou vedeny tak, aby bylo možné boty rychle a bezpečně zavázat. Velmi oblíbené jsou také speciální systémy s lanem a stopkami, které okamžitě přizpůsobí obuv noze. Ani dámské běžecké boty Dynafit se neobešly bez přilnavé podrážky. Výjimečnou trakci zaručují značky Vibram® a Pomoca®. Agresivní běhoun a speciální guma zajišťují, že si bez obav poradíte s nejrůznějšími povrchy.

Dámská obuv Dynafit pro rychlý trailový běh

Kromě běžeckých modelů nabízí značka také skvělé boty na rychlé trasy. Jedná se o úspěšnou kombinaci řešení známých z dámské lezecké a běžecké obuvi. Výsledkem je bota, která si skvěle poradí s náročnějšími úseky stezky a zároveň umožňuje pohodlně zrychlovat i v o něco lehčím terénu. Přední část boty umožňuje díky speciální stoupací zóně na podrážce používat i ty nejmenší schůdky. Zároveň je celá bota velmi dobře odpružená, což zajišťuje pohodlí na delších vzdálenostech.

Lehké dámské boty Dynafit, které můžete zakoupit v našem internetovém obchodě 8a.cz

Nabízíme kompletní výběr z kolekce dámské obuvi Dynafit. Najdete zde jak boty pro začátek vašeho běžeckého a horského dobrodružství, tak i nejpokročilejší závodní boty, které používají nejlepší světové sportovkyně. Ať už je vzdálenost jakákoli, vždy najdete perfektní dámskou botu Dynafit pro rychlý sprint do kopce nebo dlouhý ultramaraton.