top

Dámské kalhoty Arcteryx

Dámské kalhoty Arcteryx jsou symbolem špičkové kvality zpracování a maximální funkčnosti v horském terénu. Ať už se věnujete jakékoliv aktivitě, v nabídce Arcteryx najdete ten správný model.
Zobrazení Mřížka Seznam

18 výrobky

na stránce
 1. -40%
  Kalhoty GORE-TEX dámské Arcteryx Beta Pant - black

  wish list

 2. -41%
  Dámské kalhoty Arcteryx Beta AR Pant - black

  wish list

 3. -33%
  Dámské kalhoty Arcteryx Creston Pant - theanine

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

18 výrobky

na stránce
Vymazat

Dámské kalhoty Arcteryx pro milovníky hor

Značka Arcteryx je specialistou v oblasti horského vybavení, obuvi a oblečení. Každý výrobek tohoto výrobce se vyznačuje maximální přesností, moderními materiály a vynikající funkčností. Tím se vyznačují i dámské kalhoty Arcteryx. Skvěle doplňují kvalitní dámské bundy a mikiny. V nabídce kanadského výrobce najdete mnoho typů horských kalhot, které se liší střihem, materiály použitými na jejich výrobu a určením. Nejoblíbenější jsou jistě softshellové turistické a trekingové kalhoty, které jsou ideální na horské stezky. Při zhoršení počasí i v zimě se často volí dámské membránové kalhoty Arcteryx, které plně chrání před deštěm a sněhem. K dispozici jsou také extrémně lehké lezecké kalhoty, které zaručují plnou volnost pohybu při letních výletech do skal.

Všestranné dámské kalhoty Arcteryx

Největší výběr modelů najdete mezi turistickými a trekingovými kalhotami. Během letních výprav budou nejlepší volbou lehké modely z rychleschnoucích materiálů. Nabízejí velmi vysokou prodyšnost a zajišťují maximální pohodlí i při mírně vyšších teplotách. Dámské softshellové kalhoty Arcteryx jsou naopak optimální volbou do mírných teplotních podmínek. V závislosti na tloušťce se dobře uplatní v přechodných ročních obdobích a dokonce i v zimě. Materiál Fortius, z něhož jsou vyrobeny, se vyznačuje velmi vysokou odolností proti mechanickému poškození, což kalhoty předurčuje do náročného terénu. Softshellové kalhoty jsou ideální do větrných podmínek a chrání před rychlým prochladnutím. Dámské horské a turistické kalhoty Arcteryx jsou vhodné nejen pro horské výzvy, ale i pro klidnější turistické výlety. Díky odolnosti tohoto výrobce kalhoty přežijí mnoho cest.

Dámské membránové a lezecké kalhoty Arcteryx

Nabídka výrobce zahrnuje také specializovanější modely. Všechny milovnice hor jistě ocení prvotřídní membránové kalhoty. Obvykle jsou vybaveny membránou GORE-TEX®, která zaručuje velmi vysokou voděodolnost. Poskytuje spolehlivou ochranu před deštěm, sněhem a větrem. Dámské kalhoty Arcteryx tohoto typu se volí jak na horské expedice, tak jako svrchní vrstva v zimním období. Jsou ideální pro sněhové bouře, protože chrání ostatní vrstvy oblečení před sněhem. Na druhém konci jsou horolezecké kalhoty určené pro letní výlety do skal. Jedná se o velmi lehké modely, u nichž bylo prioritou zaručit plnou volnost pohybu. Nemají žádné další kapsy ani zipy, což je ideální pro použití s lezeckým úvazkem. Správný střih a použití pružných materiálů zajistí, že vám při lezení nebude nic bránit v pohybu. Díky skvělému vzhledu jsou tyto modely vhodné i pro použití ve dnech odpočinku nebo ve volném čase a zaručují bezkonkurenční pohodlí.

Dámské kalhoty Arcteryx můžete zakoupit na adrese 8a.cz

Nabízíme široký výběr horských a turistických kalhot značky Arcteryx. V nabídce najdete jak specializované modely z nejpevnějších materiálů, tak kalhoty pro každodenní použití. Střih jednotlivých modelů se výrazně liší. K dispozici jsou jak kalhoty přiléhavého střihu, tak kalhoty volnějšího střihu. Díky této rozmanitosti má každá milovnice hor možnost najít si svůj ideální model. Dámské kalhoty Arcteryx představují špičku v oblasti horského oblečení.