top

Dámské boty Zamberlan

Dámské boty Zamberlan jsou modely určené speciálně pro ženy. Italský design a kvalitní materiály vytvářejí vynikající obuv, která se osvědčí nejen na horách.
Zobrazení Mřížka Seznam

41 výrobky

na stránce
 1. -35%
  Turistické boty dámské Zamerlan Kjon GTX - yellow

  wish list

 2. -35%
  Dámské boty GORE-TEX Zamberlan Rosa GTX - mango

  wish list

 3. -33%
  Dámské boty Zamberlan Hike Lite RR - lite grey

  wish list

 4. -33%
  Dámské boty Zamberlan Cornell GTX - mustard

  wish list

 5. -35%
  Dámské boty Zamberlan Cornell GTX - burgundy

  wish list

 6. -37%
  Dámské horské boty Zamberlan Henriette GTX - brown

  wish list

 7. -38%
  Dámské boty Zamberlan Amelia GTX - peacock

  wish list

 8. -35%
  Dámské trekové boty Zamberlan Vioz GTX - dark brown

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

41 výrobky

na stránce
Vymazat

Dámská obuv Zamberlan - ideální pro mnoho aktivit

Dámská obuv od italského výrobce jsou modely připravené zejména s ohledem na aktivní ženy. Dámská obuv Zamberlan byla dokonale přizpůsobena dámským nohám a nabízí maximální pohodlí i na nejdelších trasách. Výrobce nabízí celou řadu horských bot. Lehčí turistické a horolezecké boty jsou ideální na léto i do lehčího terénu. Nabízejí lehkost a velmi účinné odvětrávání nohou. Pro delší cesty s batohem bylo vyvinuto mnoho modelů. Trekingová obuv poskytuje vysokou stabilitu v náročnějším terénu a vysokou stabilitu na stezce. Dámská obuv Zamberlan je určena i pro zdolávání nejvyšších vrcholů. Tyto boty jsou vhodné pro poloautomatické nebo automatické mačky a lze je používat na zledovatělých nebo zasněžených svazích.

Spojení modernosti a tradice - to je dámská obuv Zamberlan

Tento italský výrobce ve svých výrobcích dokonale kombinuje tradiční, léty prověřená řešení s moderními technologiemi. Většina modelů má klasický kožený svršek, který se vyznačuje fantastickými užitnými vlastnostmi. Ve vybraných horských a turistických botách se používají moderní syntetické materiály, například Superfabric. Jedná se o speciální tkaninu s keramickými deskami aplikovanými na vnějším povrchu. Toto řešení zaručuje mimořádnou odolnost proti poškození a zároveň velkou flexibilitu. Bez ohledu na materiály použité na svršek jsou dámské boty Zamberlan většinou vybaveny moderní membránou GORE-TEX®. Díky tomu je obuv vysoce nepromokavá. Díky tomu jsou boty ideální i do deštivého počasí nebo do sněhu a dokonale chrání nohy před vodou, která se do nich snaží dostat zvenčí. Je také prodyšný, takže umožňuje únik vodních par a jejich odvádění ven.

Zamberlan - koupit dámské boty od tohoto výrobce online na adrese 8a.cz

Nabízíme široký výběr dámských turistických a horských bot Zamberlan. Ať už se chystáte na jednodenní túru po jednodušší stezce, nebo na několikadenní trek v horské divočině, dámské turistické boty Zamberlan jsou na tuto činnost jistě dobře připravené. Kromě obuvi do hor zahrnuje tato řada také modely, které jsou ideální pro každodenní použití. Outdoorový design v kombinaci s vysokým odpružením bude vyhovovat všem milovnicím hor, které hledají pohodlnou a skvěle vypadající obuv, kterou lze používat i mimo stezky.