top

Cyklistické rukavice Ziener

Cyklistické rukavice Ziener jsou špičkové výrobky, které nám umožní udržovat při jízdě příjemnou teplotu rukou. Speciální povrchová úprava zajišťuje bezpečné uchopení. Cyklistické rukavice Ziener nabízejí širokou škálu modelů do každého počasí.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Cyklistické rukavice Ziener - kvalita a zkušenosti

Ziener je značka, která je bezesporu spojována s nejlepšími rukavicemi dostupnými na trhu. Nejoblíbenějšími modely v portfoliu značky jsou lyžařské modely. Sbírka je však mnohem širší a působivější. Cyklistické rukavice Ziener jsou vynikající volbou pro každého, kdo hledá nekompromisní design. Chrání vaše ruce před ochlazením i přehřátím. Speciální povrchová úprava vnitřní strany ruky zajistí bezpečné uchopení, některé modely navíc využívají technologii, která umožňuje pohodlné používání dotykového displeje chytrého telefonu nebo sportovních hodinek.

Široká nabídka produktů pro každý typ cyklistiky

Značka má ve svém portfoliu širokou škálu rukavic pro každý typ cyklistiky. Cyklistické rukavice Ziener zahrnují modely bez prstů pro příznivce silnic a gravelů až po plné modely pro mnoho MTB disciplín. Každý z nich je vyroben z lehkých a odolných materiálů, které jsou ideální pro intenzivní používání. Některé modely celých rukavic mají speciální povrchovou úpravu prstů, která vám umožní ovládat elektronická zařízení s dotykovou obrazovkou. Klíčem k funkčním rukavicím je vnitřní strana ruky. Modely jsou nejčastěji vyrobeny ze syntetické kůže se speciální silikonovou úpravou. Cyklistické rukavice Ziener tak poskytují bezpečný úchop, který přispívá ke zvýšení naší bezpečnosti. Materiály tlumící nárazy také pomáhají snižovat pocit únavy způsobený vibracemi přenášenými na řídítka. Tato funkce je důležitá zejména pro lidi, kteří jezdí na kole na opravdu dlouhé vzdálenosti!

Cyklistické rukavice Ziener v horském obchodě 8a.cz

Široký výběr rukavice Ziener Modely určené pro jízdu na kole vám poskytnou maximální pohodlí a bezpečný úchop. Široká škála velikostí umožňuje vybrat ty správné rukavice pro muže i ženy. Špičková kvalita zpracování zajistí, že vám vaše nové rukavice vydrží mnoho sezón.