top

Cyklistické kalhoty POC

Většina cyklistických kalhot POC je určena pro terénní nadšence. Robustní modely jsou ideální pro četné sjezdy a nabízejí potřebnou volnost pohybu. Dlouhé cyklistické kalhoty POC jsou ideální volbou pro chladnější část roku.
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

 1. -15%
  Cyklistické kalhoty POC Rhythm Resistance Pants - uranium black
  Cyklistické kalhoty POC Rhythm Resistance Pants - uranium black
  včetně DPH 4449 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 4189 Kč (+7%)
  Doporučená cena výrobce 5279 Kč (-15%)

  wish list

 2. -9%
  Cyklistické kalhoty POC Resistance Pro DH Pant - uranium black
  Cyklistické kalhoty POC Resistance Pro DH Pant - uranium black
  včetně DPH 4769 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 4449 Kč (+8%)
  Doporučená cena výrobce 5279 Kč (-9%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

Vymazat

Kalhoty na kolo POC pro příznivce sjezdu a endura

Milujete rychlost a kolo pro vás znamená únik z každodenního života? Nepouštíte se, ani když venku není dobré počasí? Hledáte cyklistické kalhoty, které vydrží námahu při katapultování do bikeparků a na nejtěžší sjezdy? Pokud jste alespoň na jednu z těchto otázek odpověděli ano, pak jsou pro vás kalhoty POC Bike Trousers to pravé! Jejich odolná konstrukce je ideální pro jízdu na MTB. Střih kalhot umožňuje pohodlné nošení dalších chráničů a zúžené nohavice nemají právo se zachytit v pohonu. Navíc minimalistický design a plná funkčnost, kterými je značka známá. Nic víc, nic míň.

Maximálně funkční a robustní design

Cyklistické kalhoty POC jsou modely vyrobené z vysoce kvalitních syntetických tkanin. Jak se na značku POC sluší, modely jsou maximálně propracované, a to i do nejmenších detailů. Místa, která jsou obzvláště náchylná k poškození nebo oděru, jsou vyztužena materiálem Cordura®, který je dobře známý outdoorovým nadšencům. Tkaniny jsou nejen lehké a extrémně odolné proti poškození, ale také prodyšné a rychleschnoucí. Díky tomu se při intenzivní námaze nepřehřejeme a pot, který se nám vytvoří na kůži, se rychle a účinně odpaří. Cyklistické kalhoty POC mají přiléhavý střih, který umožňuje pohodlné nošení dalších chráničů a zabraňuje jejich poškození při jízdě. Spousta praktických kapes na zip vám umožní pohodlně nosit všechny nezbytnosti. Když si tedy vyberete kalhoty POC, hledáte vysoce kvalitní výrobek, který je ideální pro sjezd a enduro.

Koupit cyklistické kalhoty POC v internetovém obchodě 8a.cz

V našem internetovém obchodě 8a.cz najdete širokou nabídku produktů POC Pro teplejší dny doporučujeme zejména Kraťasy na kolo POC Naopak kalhoty budou výbornou volbou v chladných podmínkách a v případě, že je naše trasa obzvláště hustě protkána různými rostlinami. Pevné tkaniny v kombinaci se správnými chrániči zajistí ochranu pokožky před mechanickým poškozením. Cyklistické kalhoty POC jsou ideální volbou pro nejnáročnější uživatele!