top

Coleman Spacáky

Spací pytle Coleman nabízejí pohodlný spánek při kempování a pěších výletech. Jsou skvělou volbou pro cyklistický výlet, kanoistiku, pěší turistiku nebo prázdninové kempování s celou rodinou.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Spací pytle Coleman

V mimořádně široké nabídce amerického výrobce spací pytle Coleman rozhodně vynikají. Tyto modely, připravené s ohledem na mnoho druhů turistiky, jsou ideální pro kempování a výlety a nabízejí pohodlí při spaní ve stanu. Jsou ideální pro letní kempování, ale v nabídce jsou i o něco teplejší modely pro přechodná roční období. Stejně jako ostatní vybavení této značky se i spací pytle Coleman vyznačují vysokou odolností a vynikajícími výkonnostními vlastnostmi, díky nimž se každý výlet stane potěšením.

Velký výběr spacích pytlů Coleman

Americký výrobce nabízí širokou škálu spacích pytlů vhodně přizpůsobených potřebám uživatelů. Sortiment zahrnuje mimo jiné velmi pohodlné obálkové spací pytle, které lze snadno přeměnit na přikrývku. Ty jsou optimální volbou pro kempování, zejména během nocí v letních vedrech. Spací pytle tohoto typu poskytují maximální pohodlí a umožňují dobré větrání. Spací pytle Coleman ve tvaru mumie byly vyvinuty pro turisty, kteří si chtějí užít lepší přizpůsobení tělu. Jedná se o tradiční modely, které volí velká část turistů. Optimálně kombinují dobré izolační vlastnosti s nízkou hmotností. Spací pytel Biker je určen zejména pro cyklisty a motorkáře. Díky kompaktním rozměrům a speciálnímu krytu se celá brašna snadno vejde do cestovních kufrů.

Dětské spací pytle Coleman

Významnou součástí nabídky této značky jsou spací pytle pro děti. Modely připravené pro nejmenší nadšence jsou z hlediska povrchové úpravy a použitých materiálů téměř totožné se spacími pytli pro dospělé. Proto je oceňují rodiče, kteří chtějí svým dětem zajistit pohodlný spánek v kempinkových podmínkách. Dětské spací pytle Coleman se navíc dodávají v řadě fantastických barev, takže si můžete vybrat ideální pytel pro chlapce i dívky. Pro nejmenší, kteří mají rádi pohodlí, jsou kromě tradičních mumií k dispozici také obdélníkové spací pytle. Obchod 8a.cz nabízí široký sortiment spacích pytlů pro celou rodinu, které jsou vhodné jak na dovolenou, tak na pěší výlety po stezkách.