top

Čelovky Petzl

Čelovky Petzl jsou zárukou vysoké spolehlivosti a propracovaného designu. Různé čelovky vám poskytnou dostatečné osvětlení při trekingu, horolezectví, jízdě na kole nebo kempování.
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

 1. -29%
  Obal Petzl Shell LT
  Obal Petzl Shell LT
  včetně DPH 154Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 159Kč -3%
  Doporučená cena výrobce 217Kč -29%

  wish list

 2. -25%
  Pouzdro pro čelovku Petzl Poche - Shell L
  Pouzdro pro čelovku Petzl Poche - Shell L
  včetně DPH 359Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 329Kč +10%
  Doporučená cena výrobce 482Kč -25%

  wish list

 3. -27%
  Pouzdro pro čelovku Petzl Noctilight
  Pouzdro pro čelovku Petzl Noctilight
  včetně DPH 439Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 449Kč -2%
  Doporučená cena výrobce 603Kč -27%

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

Vymazat

Světlomety Petzl

Jistě nejznámější mezi outdoorovými nadšenci - čelovky Petzl jsou zárukou vysoké spolehlivosti a propracovaného designu. Toto osvětlení si vybírají turisté, horolezci i profesionální sportovci, což se osvědčuje v těch nejtěžších podmínkách. Čelové svítilny Petzl jsou ideální volbou bez ohledu na to, jakou aktivitu po setmění plánujete. V nabídce značky jsou jak nejjednodušší modely, které se skvěle hodí pro každodenní použití nebo kempování, tak i ty, které vám umožní rychlý běh nebo jízdu na kole po náročných horských stezkách. Vyznačují se velmi vysokým jasem, který umožňuje vidět i ty nejmenší detaily prostředí. V současné době jsou kromě klasických bateriových čelovek velmi oblíbené čelovky s dobíjecími bateriemi, které lze při častém používání snadno dobíjet.

Diferencované čelovky Petzl

Konstruktéři této značky nabízejí uživatelům celou řadu různorodých čelovek, které si však zachovávají značnou univerzálnost. Základní modely, jako jsou čelovky Petzl Tikka nebo Tikkina, se skvěle hodí pro pěší turistiku, ale i pro stavění stanu, přípravu jídla a mnoho dalších činností. Je také neocenitelným pomocníkem při prázdninovém kempování. Celá řada čelovek určených pro rychlejší aktivity je ideální pro běh nebo i jízdu na kole. Modely jako řada Petzl Reactik nebo extrémně výkonné čelovky Petzl Nao jsou volbou těch nejzkušenějších uživatelů, kteří se pohybují v nejtěžším terénu. Moderní LED čelovky jsou také nejnovější technologie, jako je například Petzl Reactive Lighting, které umožňují automatické přizpůsobení množství světla okolnímu prostředí bez nutnosti zásahu uživatele. Jedná se o mimořádně praktické řešení, které vám poskytne optimální osvětlení jak při běhu po trase, tak když se rozhodnete podívat do mapy. Vybrané modely mají také stabilizaci světelného výkonu, takže bez ohledu na stupeň vybití baterie můžete dosáhnout maximálního jasu. Čelovky Petzl jsou také modely, které lze naprogramovat pomocí speciální aplikace, přizpůsobit vašim potřebám jednotlivé režimy, optimalizovat jas a dobu svícení.

Vysoká funkčnost čelovek Petzl

Olověné hořáky tohoto výrobce se vyznačují velmi jednoduchou obsluhou. Ve většině případů se k zapnutí jednotlivých režimů používají dvě nebo jedno tlačítko, takže zvládnutí všech funkcí zabere jen několik okamžiků. Většina modelů má několik světelných režimů, díky nimž můžeme optimálně přizpůsobit úroveň osvětlení aktuální činnosti. Kromě toho je k dispozici režim blikání, který upozorní na naši přítomnost ve městě i na stezce. Vybrané čelovky Petzl mají také další režimy vícebarevného osvětlení - červené, modré nebo zelené, které jsou užitečné ve specifických situacích. Kromě modelů určených pro sportovní a turistické aktivity jsou v nabídce této značky i vynikající průmyslové čelovky. Tyto modely jsou velmi dobře chráněny proti poškození, a proto jsou ideální pro horolezectví a průmyslové práce. Vybrané modely splňují další normy těsnosti nebo odolnosti proti prachu. Čelovky Petzl určené pro profesionální použití se vyznačují nadprůměrnou odolností a spolehlivostí.

Čelovky Petzl v obchodě 8a.cz

Obchod 8a.cz nabízí mimořádně široký výběr modelů. Čelovky Petzl na baterie jsou poctou milovníkům klasických řešení. Dobře fungují i v místech, kde může být přístup ke zdrojům energie velmi obtížný. Většina modelů je dobíjecí, což umožňuje svítilnu kdykoli rychle a snadno dobít pomocí kabelu USB. Jedná se o mimořádně funkční a úsporné řešení při každodenním používání čelovky během večerních nebo ranních tréninků.