top

Care Plus

Care Plus jsou výrobky, které se perfektně hodí všem cestovatelům a turistům. Lehké moskytiéry, repelenty proti hmyzu, cestovní lékárničky – to vše zajistí maximální bezpeční nejen při cestách do tropických oblastí.
14
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

14 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

14 položek

na stránce

Care Plus znamená bezpečí na cestách

Značka Care Plus vznikla jako reakce na skutečné potřeby cestovatelů a turistů, kteří jsou během svých výprav vystaveni mnoha vnějším faktorům. Samotný výrobce působí na trhu od roku 1990, ale značka Care Plus vznikla až o dva roky později. Tehdy byla na trh uvedena kompaktní cestovní lékárnička, která obsahovala pouze nezbytné vybavení. To znamená, že ji bylo možné vzít doslova kamkoli. Jak na jednodenní výlet do hor, tak na expedice na druhý konec světa. Činnost výrobce byla zaměřena především na nebezpečí vyskytující se v tropech. Proto se věnuje tolik pozornosti ochraně cestovatelů před nebezpečím malárie přenášené komáry. Při výpravách do tropického podnebí je ochrana proti hmyzu velkým problémem. To lze zajistit na velmi vysoké úrovni používáním správných výrobků a moskytiér. Značka Care Plus již více než 25 let úspěšně chrání cestující před těmito nebezpečími.

Produkty Care Plus znamenají bezpečnost na každé cestě

V širokém sortimentu této značky rozhodně vynikají kompaktní cestovní lékárničky. Tuto výbavu turisté často přehlížejí a vzpomenou si na ni, až když ji na trase potřebují. Abyste byli vždy připraveni na neočekávané události, specialisté společnosti Care Plus vyvinuli řadu různých lékárniček, které se hodí pro různé aktivity. Větší modely jsou dobrou volbou pro kempování, kdy nepotřebujete tolik omezovat zavazadla. Nejkompaktnější modely jsou určeny pro trekking a turistiku s batohem, kdy veškeré vybavení nesete na zádech. Omezení obsahu lékárničky na nezbytné položky vám v tomto případě umožní výrazně snížit její hmotnost.

Zajistit účinnou ochranu proti hmyzu je jedním z nejdůležitějších cílů společnosti. Abyste toho dosáhli, je k dispozici mnoho produktů, které účinně chrání před komáry nebo klíšťaty. Za prvé, značka Care Plus sází na fyzickou ochranu v podobě moskytiér. Lehký model ochrání váš spací prostor v jakémkoli podnebí. Díky nim se účinně ochráníte před moskyty v džungli i před komáry v polském lese. Za druhé, výrobce poskytuje celou řadu repelentů proti hmyzu. Repelentní spreje, oleje a pleťové vody pomáhají výrazně zvýšit úroveň bezpečnosti v oblastech náchylných k malárii. Kombinace těchto dvou preventivních opatření může výrazně snížit riziko onemocnění.

Značka Care Plus nabízí také další příslušenství pro zvýšení bezpečnosti při cestování do nejvzdálenějších koutů světa. Vodní filtry umožňují čistit vodu od nečistot. Pobyt v přírodě vám zpříjemní drobné doplňky, jako jsou náplasti na otlaky při dlouhém putování nebo uklidňující přípravky po bodnutí hmyzem.

Poslání nizozemské značky

Care Plus má velmi ambiciózní cíle. Kromě uvádění nových produktů pro cestovatele a objevitele je jejím hlavním cílem eliminovat hrozbu malárie v tropickém podnebí. Nemoc, která stále postihuje mnoho milionů lidí v teplejších zemích. Ačkoli to zní ambiciózně, tým Care Plus pevně věří, že se hrozbu malárie podaří zcela eliminovat do roku 2030. Abychom se tomuto cíli co nejvíce přiblížili, věnujeme část výtěžku z prodeje cestovních produktů na aktivity v tropických zemích, které nemohou samy účinně bojovat proti malárii. Díky inovacím zavedeným v těchto oblastech je před touto nemocí každoročně chráněno stále více lidí.

Výrobky Care Plus v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr výrobků této holandské značky, které se skvěle osvědčí nejen při výletech do tropů, ale také při letních výpravách do polských hor nebo turistických výletech na Mazury. Všude tam, kde jsou klíšťata a komáři problémem, odvedou produkty Care Plus skvělou práci.