top

Bundy The North Face

Bundy The North Face pro všechna roční období jsou spolehlivou svrchní vrstvou oblečení. Nabídka zahrnuje technické lezecké bundy, turistické modely a ultralehké běžecké bundy. Modely pro déšť, vítr a chlad.
Zobrazení Mřížka Seznam

265 výrobky

na stránce
  1. -37%
    Vesta The North Face AO Insulation Hybrid Vest - blue

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

265 výrobky

na stránce
Vymazat

Bundy The North Face poskytují určitou ochranu před přírodními živly

Bunda je pro turistu, horolezce nebo lyžaře nezbytnou součástí oblečení. Ačkoli každý z nich má jiné požadavky, účel použití bundy je stejný - chránit před nepříznivými povětrnostními podmínkami - deštěm, chladem, sněhem nebo větrem. Proto je nabídka bund The North Face tak rozmanitá a při každé horské aktivitě si můžete vybrat alespoň z několika různých modelů, co se týče střihu, barev a materiálů. Všechny modely však mají některé společné rysy, které zaručuje logo TNF - vysokou kvalitu zpracování, nejnovější materiály a optimální přizpůsobení funkčnosti účelu.

Membránové bundy The North Face - ideální do deště

Jedním z oděvních prvků, které se nacházejí ve výbavě téměř každého člověka, který se vydává do hor, jsou nepromokavé bundy. Vnější membránová bunda je dokonalou nepromokavou vrstvou, která udrží zbytek vašeho oblečení v suchu. V horských podmínkách, kdy nemůžeme s jistotou předvídat srážky, je takový doplněk batohu nezbytností. V přechodných ročních obdobích je pohodlný pohyb po horských stezkách bez pláštěnky v podstatě nemožný. Membránové bundy The North Face jsou určeny pro různé aktivity. Nejjednodušší modely jsou obvykle turistické bundy, vhodné pro pěší turistiku a treking. Obvykle mají velké množství praktických kapes. Specializovanější bundy pro horolezectví se vyznačují použitím materiálů se zvýšenou odolností a střihem umožňujícím velkou volnost pohybu. Velkou skupinu tvoří také běžecké bundy TNF. Ultralehké modely jsou ideální pro rychlé trasy. Membrána DryVent zajišťuje vysokou úroveň nepromokavosti a zároveň prodyšnost.

The North Face - zimní bundy

V chladnějších částech roku je klíčová izolace těla. Zimní bundy The North Face si s těmito podmínkami snadno poradí. Značka je známá svými vysoce kvalitními výrobky s péřovou výplní. Extrémně teplé péřové bundy jsou ideální volbou do mrazu. Poskytují nadprůměrnou izolaci a jsou lehké, takže je snadno vezmete s sebou na jakoukoli výpravu nebo túru. Péřové bundy jsou natolik oblíbené, že je používají jak horolezci ve vysokých nadmořských výškách, tak při každodenních povinnostech ve městě, kdy panují silné mrazy. Zateplené bundy The North Face používají kromě prachového peří také syntetickou výplň Primaloft® Thermoball. Revoluční řešení, které zajišťuje, že velká část izolace zůstane na svém místě i za mokra. Také velmi rychle schne. To je velmi cenná vlastnost pro delší expedice i sportovní aktivity.

Lyžařské bundy The North Face

Samostatnou kategorií jsou lyžařské bundy, ve kterých se často kombinují prvky z jiných modelů. Jedná se o modely, které jsou nejen zateplené, ale také vybavené membránou, která zajišťuje plnou ochranu proti sněhu. Díky tomu si můžeme užívat lyžování v bílém prašanu bez ohledu na povětrnostní podmínky. Kromě toho mají lyžařské bundy The North Face mnoho dalších funkcí, které oceníte až na svahu. Extra kapsy na rukávech pro skipas vám umožní efektivnější průchod branami vleků. Sněhové klapky zabrání vniknutí sněhu při převrácení. Do větších kapucí se během sněhové bouře snadno vejde přilba. Tato lyže je ideální pro začátečníky i zkušené snowboardisty.

Nejnovější technologie v bundách The North Face

Jako jeden z lídrů v horském a outdoorovém průmyslu TNF neustále zavádí do svých výrobků technické inovace, jejichž cílem je zajistit ještě pohodlnější podmínky nebo snížit hmotnost vybavení a oblečení. Totéž platí pro bundy, kde řešení jako Primaloft® Thermoball, Ventrix a DryVent mění trh s cestovním oblečením. Při výběru bund The North Face si můžete být jisti, že použité technologie patří mezi nejnovější. Výrobky TNF se navíc vyznačují velmi vysokou kvalitou zpracování, která se projevuje ve spolehlivosti v horských podmínkách. Špičkové modely jsou testovány nejlepšími světovými horolezci a sportovci, což vám dává jistotu, že si dokonale poradí i s nepříznivými povětrnostními podmínkami.