top

Bundy GORE-TEX Patagonia

Bundy Patagonia ® GORE-TEX využívají laminace nejlepších tkanin s membránou, která si získala pověst nejodolnější a nejvoděodolnější. Navrženo pro použití v nepředvídatelných povětrnostních podmínkách při venkovních sportovních aktivitách. Výběrem bund Patagonia podpoříte značku známou svým bojem za ochranu životního prostředí, bojem proti klimatické krizi a etikou v podnikání, které může nejen méně škodit, ale i lépe fungovat!
13
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

13 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

13 položek

na stránce

Bundy Patagonia GORE-TEX - ochrana přírody a ekologie

Hledáte bundu pro outdoorové aktivity, která vás nikdy nezklame? Je pro vás kvalita a ekologie na prvním místě? Ano? Pak je bunda Patagonia GORE-TEX ideální volbou! V kolekci této značky si každý najde něco pro sebe. Existují modely pro pěší turistiku, treking, horolezectví a dokonce i pro skialpinismus. Bez ohledu na použití poskytují zateplené bundy GORE-TEX® kompletní ochranu před mokrým počasím! Nemusíte se tedy obávat deště ani sněhu. Vysoká prodyšnost konstrukce zajišťuje pohodlí i ve chvílích intenzivní námahy. Jak se sluší na Patagonia, její bundy jsou také šetrné k životnímu prostředí. Jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů. Hydroizolace se provádí pomocí chemických látek bez škodlivých PFC. Bunda Patagonia GORE-TEX získala také ekologické a pro-etické certifikáty bluesign® a Fair Trade Certified™.

Jak funguje GORE-TEX®?

Funkce membrán je nám známá, mají chránit před nepřízní počasí a odpařovat přebytečnou vlhkost, která se na pokožce tvoří během cvičení. Zajímalo vás ale někdy, jak funguje membrána v bundě Patagonia GORE-TEX? Membrána je jen jednou z několika vrstev materiálů, které nás mají chránit. Bunda má vnější tkaninu, pod ní je membrána a v závislosti na konstrukci pak podšívka nebo potisk. GORE-TEX® je částečně propustná vrstva z PTFE. Mikroskopické póry na povrchu umožňují volný průchod potu ve formě vodní páry do vnější vrstvy tkaniny a její odpařování. Kapalná voda, tj. déšť nebo sněhové vločky, se však účinně nedostanou dovnitř! Aby byla naše bunda plně funkční, potřebujeme také impregnaci DWR. Zabraňuje tomu, aby vnější tkanina nasákla vodou a vytvořila mokrý kompresní efekt. Když si vyberete bundu s membránou GORE-TEX®, rozhodnete se pro nejuznávanější membránové řešení na trhu, které poskytuje 100% ochranu proti promočení!

Bundy Patagonia GORE-TEX v nabídce obchodu 8a.cz

Náš internetový obchod nabízí pánské i dámské bundy Patagonia GORE-TEX. Každá z nich poskytuje 100% ochranu proti dešti a větru. Jsou vysoce prodyšné, takže vám umožní zůstat v pohodlí i během intenzivní aktivity. Díky tomu budete mít během aktivity pohodlí i v extrémních podmínkách. Bundy s membránou GORE-TEX® jsou ideální volbou pro nejnáročnější turisty. Patagonia je nejen funkční, ale také ekologická. Sáhnete-li po jejich výrobcích, zvolíte si maximální kvalitu a minimální dopad na naši planetu.