top

Bundy GORE-TEX Arcteryx

Společnost Arc'teryx® nabízí bundy GORE-TEX jak pro drsné zimní podmínky ve vysokohorském prostředí, tak ultralehké modely pro horské minimalisty. Můžete si vybrat z možností SV: Severe Weather (pro maximálně náročné podmínky), AR: All Round (extrémně univerzální a lehké) nebo FL: Fast and Light (pokud je pro vás důležitá hmotnost).
31
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

31 položek

na stránce
 1. -8%
  Bunda GORE-TEX Arcteryx Alpha SV Jacket - dynasty

  wish list

 2. -8%
  Bunda GORE-TEX Arcteryx Sawyer Coat - black

  wish list

 3. -30%
  Lyžařská bunda Arcteryx Sabre AR Jacket - timelapse

  wish list

 4. -15%
  Skialpová bunda Arcteryx Rush Jacket - wildthang

  wish list

 5. -15%
  Bunda GORE-TEX Arcteryx Beta SV Jacket - timelapse

  wish list

 6. -30%
  Běžecká bunda Arcteryx Norvan LT Hoody - wildchild

  wish list

 7. -8%
  Bunda GORE-TEX Arcteryx Sawyer Coat - canvas

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

31 položek

na stránce

Bundy Arcteryx GORE-TEX - od backcountry běhů po vysokohorské výstupy

Kanadská značka Arcteryx je jistě jedním z nejznámějších a nejuznávanějších výrobců horského oblečení na světě. Její bundy, zejména modely Alpha SV a Beta SV, si již získaly kultovní status. Arcteryx GORE-TEX bundy jsou nejen vysokohorské modely do extrémních povětrnostních podmínek, ale také funkční řešení pro treking a běžecké lyžování. Nabídka výrobce je tak široká a rozmanitá, že si v ní každý najde to své. Kombinace lehkých a odolných svrchních materiálů s pokročilými membránami GORE-TEX® je receptem na úspěch při aktivitách v horách. Pokud tedy hledáte výrobek s nekompromisní kvalitou a funkčností, bundy Arcteryx GORE-TEX jsou perfektní volbou!

Co je GORE-TEX®?

Pro ilustraci fungování membrán GORE-TEX® je nejjednodušší představit si tenkou a nataženou fólii. Během výrobního procesu se ePTFE fólie připravuje tak, aby se na ní vytvořily mikrotrhliny - póry. Protože jsou mikroskopicky malé, jediná kapka vody není schopna proniknout do struktury. Jejich velikost však umožňuje průchod vodních par, což se projevuje v pohodlné prodyšnosti. Bundy Arcteryx GORE-TEX mohou být vybaveny membránami GORE-TEX® různé konstrukce. Některé se zaměřují na dosažení minimální hmotnosti a maximální prodyšnosti, zatímco jiné se skládají ze tří vrstev a jsou založeny na pevných tkaninách, které se nevzdávají při kontaktu se skálou. Díky této rozmanitosti jsou tyto membránou vybavené bundy vhodné pro celou řadu aktivit od trailového běhu až po horolezectví!

Nabídka bund Arcteryx GORE-TEX 8a.cz!

V našem internetovém obchodě najdete pánské a dámské bundy Arcteryx GORE-TEX. Ať už se věnujete jakékoliv aktivitě, najdete model, který splní všechny vaše požadavky. Od lehkých běžeckých bund až po vysokohorské modely s integrovanou tepelnou vrstvou! Kolekce bund Arcteryx s membránou GORE-TEX® je ideální volbou pro nejnáročnější outdoorové nadšence. S těmito bundami získáte legendární odolnost a dokonalou ochranu před větrem a mokrem! ,