top

Bundy Dynafit

Bundy Dynafit® jsou prvotřídní outdoorové oblečení italské značky přímo z Dolomit. Ideální pro běžce, lyžaře, skialpinisty, milovníky hor a pěší turistiky. Pánské a dámské modely.
Zobrazení Mřížka Seznam

72 výrobky

na stránce
  1. -33%
    Bunda Dynafit Traverse GORE-TEX Jacket - reef

    wish list

  2. -25%
    Dámská bunda Dynafit Vert Wind 65 Jacket - iowa

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

72 výrobky

na stránce
Vymazat

Bundy Dynafit - nejvyšší kvalita a pohodlí

Rádi trávíte čas venku? Běháte, lyžujete, jezdíte na kole nebo třeba chodíte na treky a počítáte každý gram svého vybavení a oblečení? Ať už v horách děláte cokoli, Dynafit je tu bunda pro vás. Tento mezi outdoorovými fanoušky vysoce ceněný výrobce je známý výrobou produktů nejvyšší kvality. Bundy Dynafit nejsou v tomto ohledu výjimkou. Kombinace vysoce kvalitních materiálů a moderních technologií znamená, že vás bunda s logem sněžného leoparda podpoří při jakékoli aktivitě. Chrání vás před chladem, větrem, deštěm nebo sněhem. Bundy Dynafit jsou perfektní volbou pro každého outdoorového fanouška, který vyžaduje ta nejlepší možná řešení.

Moderní a inovativní technologická řešení

V bundách Dynafit najdete mnoho pokročilých technologií navržených tak, aby zvyšovaly vaše pohodlí během aktivity. Ochranu před srážkami a větrem nejčastěji zajišťuje moderní membrána GORE-TEX®. V závislosti na účelu bundy Dynafit můžete v její konstrukci najít jiný typ. Jeden se zaměří na maximální prodyšnost, druhý na minimální hmotnost konstrukce. Výplň bund pro skialpinismus nebo zimní aktivity může být přírodní nebo syntetická. Peří obsažené v bundách Dynafit je proetické řešení certifikované mezinárodní organizací RDS. Syntetické výplně od výrobců, jako je PrimaLoft®, jsou praktické a šetrné k životnímu prostředí! Jejich izolační vlastnosti jsou podobné jako u prachového peří, ale syntetická izolace je při kontaktu s vlhkostí neztrácí. Většina těchto řešení je navíc založena na recyklovaném polyesteru! To pomohlo snížit uhlíkovou stopu výrobního procesu!

Bundy Dynafit v internetovém obchodě 8a.cz

V našem obchodě najdete řadu dámských i modely pánských bund Dynafit. Ať už si vyberete jakýkoli účelový model, můžete si být jisti maximální podporou a ochranou před nepřízní počasí. Ať už běháte, chodíte nebo lyžujete, tyto bundy vám poskytnou pohodlí a volnost pohybu, které při aktivitě potřebujete. Díky tomu jsou bundy Dynafit perfektní volbou pro každého outdoorového fanouška, i pro ty nejnáročnější.