top

Bundy 3v1 Berghaus

Bundy BERGHAUS® 3v1 jsou ideální volbou pro všechny turisty. Praktický charakter těchto bund vám umožní přizpůsobit je aktuálním podmínkám v horách!
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

 1. -34%
  Bunda 3v1 dámská Berghaus Elara Gemini 3 in 1 Jacket - af black/black
  Bunda 3v1 dámská Berghaus Elara Gemini 3 in 1 Jacket - af black/black
  včetně DPH 3779 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3629 Kč (+5%)
  Doporučená cena výrobce 5807 Kč (-34%)

  wish list

 2. -36%
  Dámská bunda Berghaus Elara Gemini 3 in 1 Jacket - opal/seaport
  Dámská bunda Berghaus Elara Gemini 3 in 1 Jacket - opal/seaport
  včetně DPH 3079 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2949 Kč (+5%)
  Doporučená cena výrobce 4834 Kč (-36%)

  wish list

 3. -29%
  Dámská bunda GORE-TEX Berghaus Fellmaster 3in1 Jacket - bl.
  Dámská bunda GORE-TEX Berghaus Fellmaster 3in1 Jacket - bl.
  včetně DPH 4719 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 4539 Kč (+4%)
  Doporučená cena výrobce 6662 Kč (-29%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

Vymazat

Berghaus 3v1 bundy - záruka vysoké kvality

Značka Berghaus je výrobce, který je již léta spojován s vysoce kvalitními výrobky. Nejinak je tomu u funkčních bund 3v1! Membrána i izolační vrstva jsou vyrobeny výhradně z vysoce kvalitních materiálů. Díky tomu jsou bundy Berghaus 3v1 extrémně odolné, takže si můžete být jisti, že vás při outdoorových aktivitách nezklamou. Tyto bundy jsou bezpochyby univerzální volbou, která se bude skvěle hodit po celý rok. Jednotlivé prvky sady vám zaručí oporu při turistice! Nic nestojí v cestě tomu, abyste tuto bundu používali i za špatného počasí ve městě!

Maximální praktičnost řešení 3v1

Je těžké najít praktičtější řešení než Berghaus bundy 3v1 Oddělení membránové vrstvy od klasické vložky znamená, že výběrem tohoto modelu získáte sadu oblečení, která vás ochrání před chladem a srážkami po celý rok. Membránová vrstva vás účinně ochrání před deštěm a sněhem a zajistí vysokou ochranu proti vlhkosti a příjemnou prodyšnost. Díky tomu zůstanete ve chvílích zvýšené námahy pohodlně v suchu. Na druhou stranu podšívka dokonale izoluje od chladu a lze ji použít jako funkční mikinu i mimo zimní období. Když však tyto dva prvky spojíte dohromady, stane se z bundy Berghaus 3v1 nepostradatelný svrchní oděv pro podzimní a zimní sezónu. Výběr modelu s takovou konstrukcí je bezpochyby skvělým rozhodnutím, díky své univerzálnosti se stane základem vašeho outdoorového i každodenního šatníku.

Berghaus 3v1 bundy v nabídce obchodu 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu najdete řadu modelů tohoto výrobce. Jak ty méně pokročilé, založené na patentovaných technologiích, tak ty s membránou GORE-TEX®. Bez ohledu na to, jakou variantu zvolíte, vám bude poskytnuta maximální úroveň ochrany před promočením i prochladnutím. Díky univerzálnosti tohoto řešení můžete bundu nosit nejen na horách, ale i ve městě, a to po celý rok! Nabízíme pánské i dámské bundy Berghaus 3v1. Díky tomu si na své přijdou jak muži, tak ženy, kteří se rádi věnují outdoorovým aktivitám.