top

Brašny na rám

Brašny na rám kola jsou skvělým doplňkem pro každého nadšence na dvou kolech. Je to praktická přihrádka na telefon, dokumenty nebo nářadí. Nabídka zahrnuje malé a velké brašny pod rám a rámové brašny pro výlety a bikepacking.
Zobrazení Mřížka Seznam

33 výrobky

na stránce
 1. -15%
  Brašna na rám kola ToPeak Fuel Tank L

  wish list

 2. -15%
  Brašna na rám kola ToPeak Fuel Tank M

  wish list

 3. -20%
  Brašna na rám kola Deuter Mondego FB 6 - meadow

  wish list

 4. -15%
  Brašna na rám Jack Pack Parówka 2.0

  wish list

 5. -15%
  Brašna na kolo Jack Pack Ćwiartka 2.0

  wish list

 6. -30%
  Brašna na rám Topeak MidLoader 4.5L - green

  wish list

 7. -23%
  Brašna na rám Evoc Multi Frame Pack S - loam

  wish list

 8. -10%
  Brašna na rám Evoc Frame Pack M - carbon grey

  wish list

 9. -15%
  Brašna na rám Jack Pack Ultra Żwirek 2.0

  wish list

 10. -15%
  Brašna na kolo Jack Pack Płetwa 2.5

  wish list

 11. -30%
  Brašna na rám Topeak FastFuel Tribag

  wish list

 12. -28%
  Brašna na rám Topeak FastFuel DryBag X

  wish list

 13. -28%
  Brašna na rám Topeak MidLoader 4.5L - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

33 výrobky

na stránce
Vymazat

Brašny na rám

Brašny na rám jsou skvělým způsobem, jak přepravit několik nezbytných věcí na kratší výlety, ale nabízejí také možnost zvýšit nosnost kola při bikepackingových výpravách. Brašny se chytře nasazují na rám nebo pod něj, umožňují rychlý přístup k zavazadlům a vůbec nepřekážejí jízdě. Většina modelů se upevňuje pomocí několika popruhů se suchým zipem nebo přezkami, což zaručuje vysokou stabilitu i při velmi dynamické jízdě. Pevný materiál, z něhož jsou vyrobeny, chrání zavazadla před poškozením. Pokud potřebujete dodatečnou ochranu před povětrnostními vlivy, jsou k dispozici také voděodolné brašny na rám. Tyto modely jsou vyrobeny z nepromokavého materiálu a navíc jsou vybaveny laminovanými zipy. Tímto způsobem jsou předměty umístěné uvnitř účinně chráněny nejen před vodou, ale také před prachem a nečistotami. Je to optimální volba pro nejdelší výpravy, kdy se musíme pohybovat bez ohledu na povětrnostní podmínky.

Brašny na rám kola, malé a velké

Malá brašna na rám kola na telefon a doklady je skvělým doplňkem pro každodenní používání kola. Praktický úložný prostor pro nejnutnější drobnosti vám umožní pohodlnou jízdu, aniž byste museli přeplňovat kapsy kalhot nebo bundy. Brašny připevněné na rámu těsně za představcem řídítek nabízejí nejpohodlnější přístup k obsahu. Právě sem můžeme schovat energetické tyčinky, díky kterým po nich budeme moci sáhnout i během jízdy.

Velká brašna pod rám kola je dobrou volbou pro milovníky bikepackingu. Díky objemu až několik litrů do nich můžete uložit spoustu vybavení. Tyto modely mají obvykle trojúhelníkový tvar, který umožňuje jejich dokonalé přizpůsobení velikosti kola a rámu. Velkou výhodou tohoto řešení je, že hmotnost zavazadel je umístěna relativně nízko a uprostřed kola, což nenarušuje rovnováhu na náročnějších úsecích trasy. Proto je tento typ brašen na rám oblíbenou volbou pro milovníky MTB a gravel kol. Velká brašna pod rámem je také nezbytným doplňkem každé expedice, na kterou se vydáte s minimalistickým zavazadlem.

Brašny na rám si můžete zakoupit online na 8a.cz

V naší nabídce jsme umístili brašny na rám pouze známých a osvědčených značek. Jsou zárukou toho, že brašny budou perfektní na každou cestu, ať už se jedná o krátký výlet nebo delší expedici na kole. Propracované konstrukce se vyznačují odolnými materiály a dokonale přizpůsobenými systémy upevnění k rámu. Dobře umístěné popruhy na suchý zip pomáhají zavazadlo stabilizovat.