top

Blackroll

Blackroll je uznávané zařízení na masáž těla. V nabídce značky najdete válečky, rollery a další příslušenství, které pomáhá při stimulaci a regeneraci svalů po tréninku a při rehabilitaci.
Filtry (1)
Filtry
 1. tmavě modrý
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -8%
  Odporový pás Blackroll Super Band - blue
  Odporový pás Blackroll Super Band - blue
  včetně DPH 549Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 529Kč +4%
  Doporučená cena výrobce 600Kč -8%

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Historie značky Blackroll

Značka Blackroll byla založena v Německu v roce 2007. Založil ji Jürgen Dürr. O pouhé dva roky později získala prestižní cenu „Phyzio Prize”. Od té doby společnost neustále roste a její výrobky jsou dostupné ve stále více zemích. Díky vysoké kvalitě zpracování a vynikajícím funkčním vlastnostem používají její výrobky zkušení fyzioterapeuti a sportovci po celém světě. Široká nabídka značky zahrnuje především masážní válce, které jsou ideální pro rekonvalescenci po zranění, stejně jako masáže prováděné po každém tréninku a závodech. Katalogy značky zahrnují také cvičební gumy, fitness doplňky a jóga pomůcky.

Všechny produkty Blackroll jsou vyráběny v Německu, a proto se vyznačují nejvyšší kvalitou a důrazem na detail. Celý proces je v souladu s normou ISO 9001:2000 a výrobky jsou vyrobeny z materiálů šetrných k životnímu prostředí, které jsou plně recyklovatelné. Neobsahují chemické látky a jsou hypoalergenní, což znamená, že je může bez obav používat každý. Výrobky Blackroll jsou ideální pro individuální použití i pro organizované skupinové aktivity a školení. Snadno se čistí a sterilizují, a proto je může používat mnoho lidí. Jsou ideální volbou jak pro lidi, kteří chtějí vyzkoušet válcování těla, tak pro profesionály, kteří hledají válce a další vybavení nejvyšší kvality.

Proč jsou masážní válce Blackroll tak oblíbené?

Válcování těla si získává stále větší oblibu mezi milovníky aktivního životního stylu. Tato aktivita je již poměrně dobře známá mezi těmi, kteří se sportu věnují profesionálně, ale nyní získává na popularitě i mezi amatéry, kteří často podnikají velmi náročné fyzické aktivity. Při pravidelném používání mohou produkty Blackroll přinést mnoho výhod. Za prvé zlepšují účinnost celého svalového systému a jeho schopnost přizpůsobit se různým typům pohybu. Za druhé, pravidelné rolování může zabránit bolesti svalů a výrazně snížit riziko zranění nebo poškození svalů, ke kterému často dochází v případě přetrénování. Za třetí, vhodná cvičení stimulují krevní oběh, díky čemuž mohou být svaly ještě lépe a účinněji vyživovány a okysličovány. Za čtvrté, použití válečků působí také na hluboké svaly, což má komplexní účinek na celé tělo.

Válcování těla pomocí speciálních válců má celkově dobrý vliv na udržení správného držení těla a stimuluje správný krevní oběh v těle. Pravidelné používání a cvičení s výrobky Blackroll zlepšuje celkovou pohodu a fyzickou kondici. Díky tomu zvyšují spokojenost s vykonávanými činnostmi a umožňují v nich dosahovat ještě lepších výsledků. Takto široký dopad válců na tělo je užitečný jak při sportovním tréninku, tak při terapii po zraněních a úrazech, což umožňuje ještě rychlejší návrat do plné formy.

Značka Blackroll není jen o masážních válcích

V našem internetovém obchodě nabízíme velmi široký sortiment výrobků německé značky, které se osvědčí při regeneraci a cvičeních na posílení svalů a stimulaci oběhového systému. Nejoblíbenější z nich jsou samozřejmě masážní válce. Speciální válce jsou ideální pro uvolnění svalů po intenzivním tréninku i pro rehabilitaci nebo terapii. Kromě toho značka nabízí širokou škálu doplňků pro jógu a fitness. Podložky Blackroll vám poskytnou pohodlné místo pro provádění následných cvičení. V nabídce jsou také velké cvičební míčky. Fitness nadšenci ocení kvalitní cvičební gumy. Různé stupně odolnosti vám umožní vybrat si ideální model pro vaše potřeby. Pro milovníky jógy jsou připraveny speciální bloky nebo popruhy. Většina příslušenství je k dispozici také ve výhodných sadách, které nabízejí nejpotřebnější prvky pro danou aktivitu shromážděné v jedné tašce. Nabízíme širokou škálu výrobků renomované značky Blackroll, které vám umožní dosáhnout ještě lepších výsledků a spokojenosti z vaší fyzické aktivity.