top

Batohy s ochranou proti krádeži Pacsafe

Batohy Pacsafe ® s ochranou proti krádeži jsou ideální pro cestování i každodenní používání. Díky patentovaným technologiím chrání vaše zavazadla a věci před krádeží. Chrání také vaše osobní údaje a peníze uložené na kartách RFID.
6
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

6 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

6 položek

na stránce

Batohy Pacsafe proti krádeži jsou špičkou v oblasti outdoorových technologií proti krádeži

Tato australská značka je lídrem v oblasti bezpečných řešení pro cestovatele a světoběžníky. Jejich batohy Pacsafe s ochranou proti krádeži jsou skvělým řešením pro všechny, kteří běhají po přeplněných nádražích. Prodírání se davem lidí na letištních terminálech, nakupování na přeplněných trzích nebo veletrzích. V neposlední řadě navštěvují akce, festivaly nebo prostě... denně využívají služeb přeplněné veřejné dopravy. Všude, kde hrozí riziko krádeže, přicházejí na pomoc batohy Pacsafe s ochranou proti krádeži! Tato australská značka se specializuje na výrobu technologicky vyspělých batohů a tašek proti krádeži již od 90. let 20. století. Četné patenty spolehlivě chrání vaše věci. Mluvíme o nejdůležitějších dokumentech, ale i platebních kartách, noteboocích nebo cenných zavazadlech, která máte u sebe. Kromě těchto patentů stojí za zmínku, že batohy Pacsafe proti krádeži využívají inovativní materiály a technologie, které vám poskytnou maximální pohodlí. Jsou vyrobeny ze stejných materiálů jako horské batohy. A nejsou o nic méně odolné než ony!

Jak je možné, že batohy Pacsafe s ochranou proti krádeži skutečně nelze ukrást?

Při čtení popisů jednotlivých modelů batohů proti krádeži vás pozitivně překvapí množství použitých patentů. Právě díky promyšleným řešením značky je obtížné tyto - především městské - modely ukrást. Batohy Pacsafe s ochranou proti krádeži používají speciální panel eXomesh®, který se svým vzhledem podobá plotovému pletivu. Napíná se mezi vnější a vnitřní vrstvou látky a chrání obsah batohu před útokem ostrých nástrojů, jako jsou nože a kapesní nože. Většina modelů je také vybavena dvojitými pevnými zipy, které se pravděpodobně neotevřou ostrým předmětem. Navíc mají kompatibilní tvary, díky nimž se zaseknuté zipy hned a snadno nerozpojí. Některé z nich mají navíc možnost připevnit je visacím zámkem. Tím se stávají nemožnými k rozepnutí.

Když si chcete během cesty zdřímnout, pomůže vám ocelové lanko integrované v batohu. Lze jej připevnit například ke kovovému nosiči zavazadel a dodatečně uzamknout pomocí patentu Roobar™. Pohyblivou část zámku lze uzamknout proti pevné části batohu. Tento systém lze navíc zabezpečit visacím zámkem, aby batoh nemohla rozepnout žádná nepovolaná osoba. Za zmínku stojí také organizační kapsy, ve kterých najdete dostatek prostoru pro uložení nejmenších součástí zavazadla. Zde budou s největší pravděpodobností uloženy všechny dokumenty, drobná elektronika a brýle. Batohy Pacsafe s ochranou proti krádeži chrání naše doklady, zejména ty magnetické. Malé kapsy v organizéru batohu, kde obvykle nosíme platební karty, jsou chráněny proti bezkontaktní technologii. A zejména proti skenování pomocí patentované technologie RFIDsafe™. Použitý materiál blokuje frekvence od 10 MHz do 3 GHz, které se používají ve většině elektronických dokumentů a platebních karet.

Batohy Pacsafe s ochranou proti krádeži jsou především o pohodlí!

Nezapomínejte, že batohy Pacsafe proti krádeži jsou především o skvělých materiálech a pevné konstrukci! Jsou vyrobeny z mechanicky odolného nylonu a polyesteru s velmi hustou vazbou. Některé modely používají materiál Econyl®, který je 100% recyklovaný. Kromě toho byl materiál ošetřen vrstvou DWR, která zpomaluje promáčení materiálu. Chrání tak zavazadla v hlavním prostoru. Batohy lze používat jak ve městě, tak při cestování nebo trekingu. Právě pro aktivní uživatele je zde možnost instalace hydratačního systému. Zásobník nám umožní pohodlně pít vodu nebo izotonický nápoj, aniž bychom museli pokaždé sundávat batoh. Většina batohů Pacsafe s ochranou proti krádeži navíc umožňuje bezpečné a pohodlné přenášení elektroniky - notebooků, tabletů nebo elektronických čteček knih.

Některé modely batohů Pacsafe proti krádeži, zejména ty s větší kapacitou, umožňují používat je dvěma způsoby. Bud jako tradiční batoh, nebo jako pohodlná cestovní taška. Široký ¾ zip usnadňuje sbalení všech potřebných věcí na další výpravy. Pohodlné a široké ramenní popruhy jsou vybaveny měkkou a pružnou prodyšnou pěnou. Díky tomu je hmotnost batohu dokonale rozložena na ramena.