top

Pacsafe

Pacsafe je značka, která se specializuje na výrobu tašek, batohů, peněženek nebo ledvinek s pokročilými technologiemi proti krádeži. Náš obchod nabízí široký sortiment těchto výrobků.
Zobrazení Mřížka Seznam

26 výrobky

 1. -24%
  Ledvinka Pacsafe Metrosafe X - black

  wish list

 2. -19%
  Taška Pacsafe Metrosafe LS200 Econyl - black

  wish list

 3. -14%
  Peněženka Pacsafe RFIDsafe V125 - black

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

26 výrobky

Vymazat

Pacsafe znamená bezpečné cestování

Značka Pacsafe je na outdoorovém trhu dobře zavedená. Byla založena v roce 1998 odpověď na potřeby turistů a cestovatelů. Zakladatelé značky hodně cestovali po světě, včetně asijských zemí a Evropy. Díky tomu, že používají různé dopravní prostředky, dobře vědí, jaké podmínky mohou turisté během svých cest očekávat. Dálkové cestování je především o radosti z objevování neznámých koutů a ponoření se do cizí kultury. Pokud si dáte záležet na přípravě a realizaci vlastní cesty, poznáte cizí kulturu naplno a ještě lépe se seznámíte s lidmi žijícími v jiných zemích.

Během všech výprav, které tvůrci značky Pacsafe podnikli, se jedna hrozba ukázala jako obzvlášť významná. Možnost ztráty nejcennějšího majetku v důsledku krádeže jim často nedala spát. Pokud máte veškerou hotovost v kapse a krádež pasu s sebou nese spoustu papírování a starostí po návratu domů, pak je pro vás ochrana proti krádeži na prvním místě. U běžných batohů a tašek trvá rychlé proříznutí a vyjmutí nejcennějšího obsahu několik sekund. A není nic horšího, než když někde na "konci světa" ztratíte svou jedinou hotovost. Batohy a brašny Pacsafe s ochranou proti krádeži před takovými situacemi účinně chrání. Díky tomu je každá cesta do neznáma ještě zábavnější a dává vám ještě větší svobodu. Řešení vyvinutá touto značkou účinně chrání vaše věci před snadnou krádeží. Navíc díky jejich vysoké funkčnosti bude cestování pohodlné jako nikdy předtím. Skvělý design zaručuje pohodlný přístup ke všem nezbytnostem, jako je pas, peníze nebo fotoaparát, bez rizika jejich snadné ztráty.

Batohy s ochranou proti krádeži nezbytné pro cestování a dovolenou

Modely nabízené společností Pacsafe mají řadu řešení, která by měla zloděje účinně odradit od přivlastňování si našeho majetku. Díky speciálnímu vyztužení ocelovými lany jsou stěny a popruhy mnohem lépe chráněny před přeříznutím nebo roztržením zlodějem. Díky tomu nebude mít nikdo přístup k obsahu naší tašky ani při pohybu v davu. Na druhou stranu při odpočinku nebo jízdě autobusem či metrem připevnění batohu ocelovým lankem k lavičce nebo zábradlí účinně zabrání rychlému odnesení batohu Pacsafe a umožní nám na chvíli si odpočinout. Kromě toho jsou zipy obvykle chráněny speciálními zámky, jejichž otevření není pro kapesního zloděje nápadné. Díky tomu se můžete bezpečně pohybovat na přeplněných místech, kde dochází k většině krádeží. Je to skvělé řešení, díky kterému se budete cítit jistěji a návštěva nových míst přinese ještě větší uspokojení.

Ochrana proti krádeži však není jedinou předností batohů této značky. Kromě toho mají skvělý design, a to jak z hlediska funkčnosti, tak vzhledu. Zvenku se batohy vyznačují skvělým stylem. Mezi nimi jsou moderní městské modely a trekingové batohy. Všechny mají promyšlený systém kapes a přihrádek, který zaručuje rychlý přístup k nejpotřebnějším věcem.

Cestovní příslušenství Pacsafe

Kromě batohů je v nabídce výrobce mnoho drobných předmětů užitečných na cestách. Peněženky a pouzdra na kreditní karty s technologií Pacsafe RFIDsafe™ chrání před krádeží identity a peněz. Jsou také ideální pro každodenní použití. K dispozici je speciální pás na peníze s přihrádkou na bankovky. Je to skvělé místo pro uložení hotovosti pro případ nouze. Na letištích se vám budou hodit visací zámky na kufry. Bezpečnost a pohodlí při používání - to jsou výrobky Pacsafe - obchod 8a.cz nabízí širokou výběr.

Vyberte si bezpečnost, kterou nabízí značka Pacsafe

Není nic horšího než být okraden na cestách. Ztráta pasu a peněz může být velmi bolestivá a zkazit vám radost z cesty, kterou strávíte vyřizováním formalit na konzulátu. Abyste riziko takové situace minimalizovali, vyplatí se používat batohy a tašky s ochranou proti krádeži vyvinuté společností Pacsafe. Jedná se o dobře navržené konstrukce, které se výrazně liší od většiny standardních modelů. Ačkoli zvenku vypadají jako tradiční vzory, jejich síla spočívá uvnitř a v detailech.

Pacsafe – oblíbené kategorie

Batohy Pacsafe Batohy s ochranou proti krádeži Pacsafe