top

Batohy Petzl

Batohy Petzl představují ideální způsob přepravy vybavení při všech lezeckých aktivitách. Robustní materiály, vysoká funkčnost a lezecké doplňky tvoří dokonalý celek.
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

 1. -15%
  Lezecký batoh Petzl Kliff - red/rouge
  Lezecký batoh Petzl Kliff - red/rouge
  včetně DPH 1299 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1219 Kč (+7%)
  Doporučená cena výrobce 1529 Kč (-15%)

  wish list

 2. -12%
  Lezecký batoh Petzl Bug - orange
  Lezecký batoh Petzl Bug - orange
  včetně DPH 1589 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1529 Kč (+4%)
  Doporučená cena výrobce 1809 Kč (-12%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

Vymazat

Batohy Petzl jsou pro milovníky lezení...

.. kteří kromě horského využití batohu využijí i v každodenním životě. Batohy Petzl se vyznačují vysokou funkčností a všestranností. A přestože je navrhli horolezci pro horolezce, určitě pro ně najdete mnoho využití! Ergonomický tvar pohodlně sedí na zádech a přizpůsobí se vašim zádům. Díky tomu máte neomezenou mobilitu bez ohledu na situaci, ve které se nacházíte. Ať už stojíte na skalní římse vysoko v horách, nebo nestíháte autobus. Bederní a hrudní popruh stabilizují batoh tak, aby se při fyzické aktivitě nenarušila rovnováha. Naopak, umožňuje udržet rovnováhu. Minimalistický design batohů Petzl z nich dělá ideální batoh pro každodenní nošení, který se hodí k decentnímu městskému outfitu.

Batohy Petzl s duchem hor

Značku Petzl není třeba milovníkům hor a lezení představovat. Společnost je známá především výrobou horolezeckého vybavení, ale vyrábí také spolehlivé horské batohy. V horském obchodě 8a.cz najdete modely, které jsou ideální jak pro lezení, tak pro trekking. Vyrobeno z odolného syntetického materiálu ze skupiny polyamidů. Díky husté vazbě je materiál odolný proti mechanickému poškození i proti namáhání způsobenému přepravou těžkých zavazadel. Kromě toho má výztuhy na spodní straně a bočních panelech. Jedná se o místa, která podléhají rychlejšímu opotřebení. Batohy Petzl jsou vzhledem ke svému určení vybaveny řadou usnadnění, která ocení každý horolezec. Především jsou zde četné popruhy, které umožňují připevnit k batohu lezecké boty, helmu nebo lano, když už nejsme schopni sbalit vybavení do hlavní komory. Batoh je také vybaven kompresními popruhy. Pokud nevyužijeme celý prostor, který batoh nabízí, můžeme jej zmenšit zatažením za kompresní popruhy. To pomáhá nejen opticky zmenšit velikost batohu, ale také lépe přiléhá k zádům a nenarušuje těžiště.

Batohy Petzl nabízejí pohodlný přístup do hlavního prostoru, díky němuž rychle a efektivně najdete požadovanou věc. Vnější strana batohu byla ošetřena speciální impregnací, která zajišťuje odolnost proti vlhkosti. Za pozornost rozhodně stojí systém přenášení. Zejména hrudní pás, který lze nastavit horizontálně i vertikálně, a lehký bederní pás, který zlepšuje stabilitu a pohodlí. Nosný systém je ergonomický a díky měkké pěně se dokonale přizpůsobí tvaru našich zad. Jak se na horolezecký model sluší, batohy Petzl jsou vybaveny mnoha popruhy, včetně řetízku pro připevnění horolezeckého vybavení. Četné kapsy pomáhají uspořádat drobné předměty, jako je kapesní nůž, brýle, fotoaparát nebo telefon. Díky vnitřním kapsám na zip se neztratí ani ty nejmenší věci.

Na co se zaměřit při výběru batohu Petzl?

Nejprve bychom si měli položit otázku, kde a jak chceme batoh používat. Jsme-li horolezci, jistě víme, čím by měl být vybaven batoh, se kterým hodláme lézt v horách nebo ve skalách. Na druhou stranu, pokud budeme batohy Petzl používat na jednodenní nebo vícedenní výlety, měli bychom dbát na jejich funkčnost a pohodlí. To se týká především nosného systému, který by měl být přizpůsoben našim zádům. Dobře padnoucí batoh zaručuje nejen pohodlí na cestě, ale také bezpečnost. Mnoho hodin túry s těžkým, špatně padnoucím batohem a špatně rozloženým nákladem může vést k přetížení a zranění. A to by si nikdo z nás nepřál. Pokud se však spolehneme na profesionální značky, jako je Petzl, vsadíme na jistou kvalitu a pohodlí!

Batohy Petzl v horském obchodě 8a.cz

Pokud hledáte spolehlivý batoh do hor, jste na správném místě! V horském obchodě 8a.cz najdete široký výběr trekingových a horolezeckých batohů. Včetně batohů Petzl, které oceníte pro jejich vysokou kvalitu, estetiku a robustnost! Odolné materiály, ze kterých jsou batohy vyrobeny, vydrží jakékoli podmínky. Výběrem modelů od Petzlu máte záruku, že váš batoh bude nepostradatelným společníkem na vašich horských dobrodružstvích po mnoho let!