top

adidas TERREX

adidas TERREX je specializovaná kolekce oblečení a obuvi určená speciálně pro milovníky hor. Najdete zde trekové boty, bundy a membránové a softshellové kalhoty, oblečení na hory nebo batohy. Výrobky adidas TERREX jsou ideální do náročných povětrnostních podmínek v létě i v zimě.
Filtry (2)
Filtry
Vybrané filtry
  1. Boty
Zobrazení Mřížka Seznam

86 výrobky

  1. -32%
    Turistické boty dámské adidas TERREX Free Hiker 2 Low GTX - prelo fig/silv da...
    včetně DPH 3 174 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3 177 Kč
    Doporučená cena výrobce 4 699 Kč (-32%)
  2. -33%
    Turistické boty adidas TERREX Free Hiker 2 Low - carbon/grey six/core black
    včetně DPH 2 799 Kč
    2 380 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 520 Kč (-5%)
    Doporučená cena výrobce 4 199 Kč (-43%)
    EXTRA 15% SLEVA S KÓDEM WAY
  3. -41%
    Dámské trailové boty adidas TERREX Agravic Speed Ultra - amber tint/crystal w...
    Od včetně DPH 3 409 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3 539 Kč (-3%)
    Doporučená cena výrobce 5 799 Kč (-41%)
  4. -39%
    Dámské trailové boty adidas TERREX Agravic Speed - core black/grey one/amber...
    Od včetně DPH 2 679 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 699 Kč
    Doporučená cena výrobce 4 399 Kč (-39%)
  5. -35%
    Trailové boty adidas TERREX Agravic Speed Ultra - impct orange/cryst white/spar...
    včetně DPH 3 749 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3 562 Kč (+6%)
    Doporučená cena výrobce 5 799 Kč (-35%)
  6. -36%
    Trailové boty adidas TERREX Soulstride Ultra - semi impact orange/core blk
    Od včetně DPH 2 969 Kč
    Od 2 673 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 821 Kč (-5%)
    Doporučená cena výrobce 4 699 Kč (-43%)
    EXTRA 10% SLEVA S KÓDEM NEW
  7. -39%
    Trailové boty adidas TERREX Agravic Speed - core black/grey one/imp orange
    Od včetně DPH 2 659 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 599 Kč (+3%)
    Doporučená cena výrobce 4 399 Kč (-39%)
  8. -31%
    Dámské trailové boty adidas TERREX Soulstride Ultra - core blk/grey four/ftw...
    včetně DPH 3 224 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3 299 Kč (-2%)
    Doporučená cena výrobce 4 699 Kč (-31%)
  9. -24%
    Turistické boty adidas TERREX Free Hiker 2 - carbon/grey six/core black
    včetně DPH 3 799 Kč
    3 420 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3 483 Kč (-1%)
    Doporučená cena výrobce 4 999 Kč (-31%)
    EXTRA 10% SLEVA S KÓDEM NEW
  10. -34%
    Turistické boty dámské adidas TERREX Free Hiker 2 Low GTX - silv grn/preloved...
    včetně DPH 3 074 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 921 Kč (+6%)
    Doporučená cena výrobce 4 699 Kč (-34%)
  11. -37%
    Pohorky adidas TERREX Skychaser Tech Mid GTX - core blk/wonder beige/orange
    Od včetně DPH 3 629 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3 448 Kč (+6%)
    Doporučená cena výrobce 5 799 Kč (-37%)
  12. -37%
    Běžecké boty pánské adidas TERREX Soulstride Flow GTX - wonsil/seflaq/lucle...
    včetně DPH 2 749 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 679 Kč (+3%)
    Doporučená cena výrobce 4 399 Kč (-37%)
  13. -44%
    Turistické boty dámské adidas TERREX Mid RAIN.RDY - preyel/wonsil/seflaq
    včetně DPH 2 169 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 061 Kč (+6%)
    Doporučená cena výrobce 3 899 Kč (-44%)
  14. -35%
    Trekové boty dámské adidas TERREX Swift R3 GTX - wonsil/wonsil/luclem
    včetně DPH 2 499 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 599 Kč (-3%)
    Doporučená cena výrobce 3 899 Kč (-35%)
  15. -27%
    Trekové boty dámské adidas TERREX Swift R3 Mid GTX - cblack/minton/grefiv
    včetně DPH 3 199 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3 324 Kč (-3%)
    Doporučená cena výrobce 4 399 Kč (-27%)
  16. -43%
    Trekové boty dámské adidas TERREX Skychaser 2 Mid GTX - gresix/grefou/halsil
    Od včetně DPH 3 199 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 973 Kč (+8%)
    Doporučená cena výrobce 5 699 Kč (-43%)
  17. -33%
    Nízké trekové boty dámské adidas TERREX AX4 - wonsil/cblack/gretwo
    včetně DPH 1 799 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1 710 Kč (+6%)
    Doporučená cena výrobce 2 699 Kč (-33%)
  18. -28%
    Trailové boty adidas TERREX Agravic Flow 2 - orange/black/coral
    včetně DPH 2 574 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 493 Kč (+4%)
    Doporučená cena výrobce 3 599 Kč (-28%)
  19. -31%
    Pánské trailové boty adidas TERREX Soulstride Flow - black/grey/orange
    včetně DPH 2 344 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 227 Kč (+6%)
    Doporučená cena výrobce 3 399 Kč (-31%)
  20. -38%
    Dámské trailové boty adidas TERREX Agravic Ultra - blue dawn/blue/coral
    včetně DPH 2 869 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 726 Kč (+6%)
    Doporučená cena výrobce 4 699 Kč (-38%)
  21. -38%
    Běžecké boty pánské adidas TERREX Soulstride Flow - black/white/orange
    Od včetně DPH 2 099 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 229 Kč (-5%)
    Doporučená cena výrobce 3 399 Kč (-38%)
  22. -38%
    Běžecké boty pánské adidas TERREX Agravic Ultra - blue/blue/orange
    včetně DPH 2 894 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 750 Kč (+6%)
    Doporučená cena výrobce 4 699 Kč (-38%)
  23. -35%
    Turistické boty pánské adidas TERREX Free Hiker 2 - silver violet/blue dawn/...
    včetně DPH 3 649 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3 749 Kč (-2%)
    Doporučená cena výrobce 5 699 Kč (-35%)
  24. -30%
    Dětské boty adidas TERREX Trailmaker - grey
    včetně DPH 1 249 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1 230 Kč (+2%)
    Doporučená cena výrobce 1 799 Kč (-30%)
  25. -45%
    Turistické boty dámské adidas TERREX Free Hiker 2 - orange/sand/silver viole...
    včetně DPH 3 119 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3 002 Kč (+4%)
    Doporučená cena výrobce 5 699 Kč (-45%)
  26. -34%
    Trekové boty adidas TERREX Skychaser Tech Mid GTX - blue dawn/blue dawn/black
    včetně DPH 4 274 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 4 061 Kč (+6%)
    Doporučená cena výrobce 6 499 Kč (-34%)
  27. -41%
    Trekové boty adidas TERREX Skychaser Tech Mid GTX - black/sand/orange
    Od včetně DPH 3 809 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3 879 Kč (-1%)
    Doporučená cena výrobce 6 499 Kč (-41%)
  28. -34%
    Pánské boty adidas TERREX Swift R3 Mid GTX - blue dawn/grey/orange
    včetně DPH 2 879 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3 035 Kč (-5%)
    Doporučená cena výrobce 4 399 Kč (-34%)
  29. -27%
    Trekové boty dámské adidas TERREX Swift R3 Mid GTX - blue dawn/blue dawn/cora...
    včetně DPH 3 169 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3 011 Kč (+6%)
    Doporučená cena výrobce 4 399 Kč (-27%)
  30. -26%
    Trekové boty dámské adidas TERREX AX4 Mid GTX - black/grey/mint
    včetně DPH 2 630 Kč
    2 499 Kč cena s kódem
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 499 Kč
    Doporučená cena výrobce 3 599 Kč (-30%)
    EXTRA 5% SLEVA S KÓDEM WAY
  31. -30%
    Turistická obuv adidas TERREX Trailmaker Mid GTX - core black/core black
    včetně DPH 2 369 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 359 Kč (+1%)
    Doporučená cena výrobce 3 399 Kč (-30%)
  32. -25%
    Dámské trekové boty adidas TERREX AX4 GTX - black/grey/mint
    včetně DPH 2 244 Kč
    Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2 132 Kč (+6%)
    Doporučená cena výrobce 2 999 Kč (-25%)
Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

86 výrobky

adidas TERREX - outdoorová kolekce jedné z největších světových sportovních značek

Německý výrobce adidas je bezpochyby jedním z nejznámějších a nejuznávanějších výrobců sportovního oblečení a obuvi na světě. Ve svém portfoliu má výrobky pro téměř všechny sporty. Navzdory zdání se s oblečením a obuví adidas setkáte nejen na hřištích, kurtech či trávnících, ale také v horách. adidas TERREX je univerzální outdoorová kolekce. Zahrnuje výrobky pro turistiku, běžecké lyžování a zimní sporty. Značka u svých výrobků sází na nejlepší a technicky nejvyspělejší řešení, která jsou na trhu k dispozici. Není proto neobvyklé, že bundy a boty adidas TERREX jsou vybaveny membránami z rodiny GORE-TEX®.

Inovativní patentovaná technologie

Značka díky svým zkušenostem vytváří mimořádně pokročilé výrobky. adidas je synonymem pro extrémně kvalitní zpracování a maximální podporu. Boty adidas TERREX jsou často vybaveny pokročilými podrážkami vytvořenými ve spolupráci se značkou Continental. Ty se vyznačují vysokou odolností proti oděru a vynikající přilnavostí. V závislosti na vašich preferencích sáhnete po obuvi s membránou GORE-TEX® nebo bez ní. První z nich udrží vaše nohy v suchu, zatímco druhá zajišťuje neomezenou prodyšnost.

Také řada aktivního oblečení adidas TERREX je založena na nejmodernějších technologiích. Značka využívá jak materiály dodávané partnery, tak vlastní pokročilé technologie. Díky tomu mikiny, bundy nebo kalhoty této značky dokonale fungují při intenzivní aktivitě. Pot je během aktivity rychle a efektivně odváděn, což má významný vliv na naše pohodlí.

adidas TERREX - všestranný a ekologický

Německá značka se snaží vytvářet nejen mimořádně všestranné a pokročilé výrobky, ale také ekologické. Řada z nich je vyrobena z recyklovaných materiálů. Díky tomu je proces výroby oděvů "ekologičtější" a mnohem méně škodlivý pro životní prostředí. Značka ve svých návrzích využívá inovativní řešení, jako je například technologie BOOST, která způsobila revoluci na běžecké scéně. Speciální pěna zajišťuje, že naše klouby jsou chráněny před zátěží díky vynikajícímu tlumení a návratnosti energie. Tuto mimořádně pokročilou technologii najdete v řadě bot adidas TERREX AGRAVIC.

adidas TERREX jsou také pokročilé turistické boty. Kombinace známé nástupové obuvi této značky a inovativních technologií vedla k tomu, že modely jako adidas TERREX swift solo v průběhu let triumfovaly a vyhrály nespočet soutěží a seznamů nejlepších turistických bot na trhu. Když si vyberete výrobky TERREX, volíte kvalitu adidas, pokročilá řešení a poutavý design, který je vhodný nejen do hor, ale i do městského prostředí.