top

Zimní čepice Under Armour

Zimní čepice Under Armour ® jsou ideální volbou pro trénink v chladnějším období! Poskytují nezbytnou izolaci před chladem a prodyšnost. Stylové pokrývky hlavy se hodí za všech okolností.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -21%
  Dámská zimní čepice Under Armour Halftime Ribbed Pom - black
  Dámská zimní čepice Under Armour Halftime Ribbed Pom - black
  včetně DPH 619Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 549Kč (+13%)
  Doporučená cena výrobce 787Kč (-21%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Zimní čepice Under Armour ideální volbou pro trénink

Hledáte univerzální zimní čepici, která se bude hodit jak při aktivitě, tak na každý den? Oceňujete vysokou kvalitu zpracování a stylový vzhled? Pak jsou pro vás zimní čepice Under Armour ideální volbou. Značka ve svých výrobcích kombinuje vytříbený design a vysoce kvalitní materiály. Díky tomu jsou čepice oblíbenou volbou pro příznivce aktivního životního stylu a profesionální sportovce. Under Armour používá ve svých čepicích syntetická vlákna s žádoucími vlastnostmi. Díky tomu jsou tyto modely vhodné pro trénink i běžné nošení. Kolekce zahrnuje dámské a pánské zimní čepice Under Armour. Každý z vás si tak u nás může vybrat model, který bude dokonalým doplňkem vašeho outdoorového šatníku. Značka nabízí různé styly, od klasických čepic přes modely s bambulí až po oboustranné výrobky! Značka je zárukou špičkové kvality zpracování. Proto si můžete být jisti, že vám klobouk bude sloužit po mnoho dalších sezón.

Syntetické tkaniny klíčem k maximálnímu pohodlí

Zimní čepice Under Armour jsou vyrobeny z vysoce kvalitních syntetických vláken. Díky tomu mají řadu vlastností žádaných aktivními lidmi. Především výborně izolují od chladu. Poskytují také vysokou úroveň prodyšnosti. Výsledek? Dvojitá ochrana! Ochrana před přehřátím i chlazení citlivé oblasti hlavy! Syntetické materiály jsou navíc rychleschnoucí. To znamená, že pot vznikající na pokožce během cvičení se účinně vstřebává a odpařuje! Zimní čepice Under Armour vyrobené ze syntetických vláken jsou také šetrné k pokožce, nedráždí ji, nezpůsobují otlaky ani otlaky. Díky syntetickým materiálům není problém udržet čepici čistou. Praní lze provádět v pračce a sušení trvá krátkou dobu. Díky výše uvedeným vlastnostem budou čepice amerického výrobce ideální volbou pro všechny aktivní lidi. Jejich rafinovaný minimalistický design z nich udělá základ vašeho šatníku. Pro trénink i každodenní nošení.