top

Zimní bundy Hannah

Zimní bundy Hannah jsou modely určené do chladného počasí. Teplé outdoorové bundy a sportovní bundy se skvěle hodí na zimní cestování. Prohlédněte si pánské a dámské zimní bundy Hannah a zůstaňte v teple, i když teplota klesne pod bod mrazu.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Zimní bunda Hannah - ideální volba pro turistiku

Hledáte pohodlnou bundu, která se bude hodit do města i na výlety? Model, který kombinuje moderní technologie s minimalistickým stylem? Pak jsou pro vás zimní bundy Hannah ideální volbou. Značka v nich kombinuje vytříbený design s moderními patentovanými technologickými řešeními. Díky tomu bundy Hannah nás skvěle chrání před chladem, srážkami a větrem. Budou vám tedy ideálním partnerem, ať už se chystáte do hor, nebo na každodenní nošení ve městě.

Moderní design pro každodenní použití

Zimní bundy Hannah jsou modely vyrobené z moderních syntetických tkanin. Ty jsou chráněny před vlhkem pomocí patentované membrány a vodoodpudivé impregnace DWR. Bundy proto statečně odolávají sněžení a chrání nás před vlhkostí. Membrána také poskytuje dodatečnou ochranu proti prochladnutí větrem. Značka ve svých modelech používá syntetické izolace, které se vyznačují vynikajícími izolačními vlastnostmi. Za zmínku stojí, že při výrobě nebylo ublíženo žádnému zvířeti. Hannah zimní bundy jsou ideální volbou do extrémně chladného počasí. Skvěle vás ochrání před chladem a zajistí tepelný komfort za všech podmínek. Za zmínku stojí i praktické doplňky. Prostorné kapsy vám umožní nosit všechny potřebné drobnosti (a zajistit je zipy). Na druhou stranu kukly chrání hlavu před chladem a srážkami. Bundy mají nastavitelné manžety a spodní okraje, takže si je můžete snadno přizpůsobit své postavě.

Podívejte se na zimní bundy Hannah z našeho online obchodu 8a.cz

V našem obchodě najdete širokou nabídku produktů Hannah Od bund až po stany, které jsou ideální pro zimní kempování. Díky moderním technologiím je každý z výrobků tohoto českého výrobce ideální volbou pro venkovní ventilátory. Vynikající poměr cena/kvalita vám umožní doplnit zimní vybavení a oblečení, aniž byste museli prodělat! Zimní bunda Hannah je proto ideální volbou pro nadcházející roční období! V portfoliu značky najdete pánské i dámské bundy, takže si vybere každý.