top

Turistické batohy Fjord Nansen

Turistické batohy Fjord Nansen® nabízejí pohodlí a bezpečí pro vaše záda, ať už se chystáte na krátkou nebo dlouhou túru. Batohy se dodávají v různých kapacitních modelech s nastavitelným nosným systémem.
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

 1. -15%
  Trekingový batoh Fjord Nansen Nanga Parbat 85+10 - black/graphite
  Trekingový batoh Fjord Nansen Nanga Parbat 85+10 - black/graphite
  včetně DPH 4029 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3829 Kč (+6%)
  Doporučená cena výrobce 4779 Kč (-15%)

  wish list

 2. -15%
  Turistický batoh Fjord Nansen Geranger SOLID 20 - red/black
  Turistický batoh Fjord Nansen Geranger SOLID 20 - red/black
  včetně DPH 1549 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1419 Kč (+10%)
  Doporučená cena výrobce 1839 Kč (-15%)

  wish list

 3. -15%
  Turistický batoh Fjord Nansen Tomte 20 - black
  Turistický batoh Fjord Nansen Tomte 20 - black
  včetně DPH 1039 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 949Kč (+10%)
  Doporučená cena výrobce 1229 Kč (-15%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

Vymazat

Tato polská značka se zrodila z vášně pro outdoor a aktivní životní styl. Od samého počátku podporuje milovníky hor kvalitním vybavením a oblečením. Není tedy žádným překvapením, že turistické batohy Fjord Nansen jsou šité na míru lidem z hor! Především extrémně pohodlné, neuvěřitelně odolné a dobře vyrobené! Vyberte si z řady modelů, které se liší konstrukčními detaily a kapacitou. V závislosti na typu cesty a vybavení, které si berete s sebou, si můžete vybrat z následujících možností. Bud lehké batohy o objemu 20 až 40 litrů. Jsou ideální na jednodenní výlety do hor nebo na víkendové kempování. Druhou skupinou jsou batohy s objemem nad 50 litrů. Hodí se na expedice nebo vícedenní treky. Jsou také vybaveny pokročilejším nosným systémem, který poskytuje pevnou oporu při chůzi.

Turistické batohy Fjord Nansen - vynikající poměr ceny a kvality

Turistické batohy Fjord Nansen jsou promyšlené do posledního detailu. Jedná se o vysoce funkční batohy, které vám usnadní balení a organizaci vašich věcí. Můžete tak snadno vytáhnout to, co hledáte, aniž byste to museli hledat. To zajišťují četné kapsy a dobře střižená hlavní přihrádka. U modelů s větší kapacitou lze hlavní prostor rozdělit na dvě části, což usnadňuje hledání místa pro spací pytel. Přístup k němu je možný shora i zdola. Toto řešení umožňuje přesné umístění potřebných položek, což je u větších batohů velmi důležité. V horní části se nachází komín s dvojitým pásem. Poskytuje další úložný prostor o objemu přibližně 10 litrů. Kromě toho je celá uzavřena nastavitelnou klopou, ve které jsou umístěny dvě kapsy se zipy, které umožňují uložení menších předmětů.

Systémy podpory FN

Batohy s menší kapacitou zpravidla používají méně složité nosné systémy. Důvodem je jednak potenciálně nízká hmotnost batohu a jednak snížení hmotnosti. Turistické batohy Fjord Nansen s objemem kolem 30 litrů používají síťový nosný systém Air Bridge Pro. Základem je vnější rám, který tvaruje tvar batohu, a síťový panel, který je na něm natažený. Díky tomu není většina panelu v přímém kontaktu se zády, což zajišťuje maximální větrání. Prvky z poměrně silné pěny umístěné na vhodných místech eliminují tlakové body a navíc zvyšují pohodlí. Vhodně tvarované ramenní popruhy zajišťují dokonalé přizpůsobení pro muže i ženy. Stabilizace zavazadla je zase možná díky pevným hrudním a bederním pásům. V případě potřeby lze bederní pás zcela odejmout.

Turistické batohy Fjord Nansen s objemem větším než 50 litrů jsou vybaveny mnohem pokročilejším nosným systémem Special Pro. Nosný systém Special Pro umožňuje přizpůsobit výšku batohu výšce uživatele. Přenášení vybavení je tak mnohem pohodlnější a bezpečnější pro vaše záda. Správné nastavení batohu umožňuje také správné rozložení hmotnosti. Model je vybaven pohodlnými ramenními popruhy a bederním pásem, který využívá tři různé typy pěny. Vlivem tepla se přizpůsobí postavě a zajistí optimální pohodlí při trekingu.

Turistické batohy Fjord Nansen v horském obchodě 8a.cz

V nabídce horského obchodu 8a.cz najdete mnoho horských batohů, včetně modelů turistického charakteru. Můžete se s nimi vydat na snadné i složitější túry. Na cestách vám dobře poslouží jako hlavní i doplňkové zavazadlo. Turistické batohy Fjord Nansen nabízejí vynikající poměr ceny a kvality. Tato polská značka již léta úspěšně vyrábí horské, trekingové a turistické batohy. Pro jejich výběr hovoří vysoká funkčnost, pohodlí a odolnost použitých materiálů. Vyberte si ideální model pro vás a užijte si pohodlí na stezce.

Viz také ženské a mužské turistické batohy od jiných výrobců >>