top

Turistické batohy Columbia

Turistické batohy Columbia jsou skvělou volbou pro jednodušší trasy. Jsou skvělé pro dobrodružství v terénu, a pokud si potrpíte na outdoorový styl, hodí se i pro každodenní použití.
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

 1. -16%
  Turistický batoh Columbia Tandem Trail 16L Backpack - light camel/flint grey
  Turistický batoh Columbia Tandem Trail 16L Backpack - light camel/flint grey
  včetně DPH 1089 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1159 Kč (-6%)
  Doporučená cena výrobce 1299 Kč (-16%)

  wish list

 2. -30%
  Turistický batoh Columbia Tandem Trail 16L Backpack - black
  Turistický batoh Columbia Tandem Trail 16L Backpack - black
  včetně DPH 899Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1089 Kč (-17%)
  Doporučená cena výrobce 1299 Kč (-30%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

Vymazat

S více než 70 lety zkušeností v outdoorovém průmyslu je Columbia jednou z předních světových horských značek. Turistické batohy Columbia se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a mimořádnou odolností. Jsou funkční a dobře navržené, takže je radost je používat na stezce. Styly turistických batohů Columbia mají klasický styl a tlumené barvy. Díky tomu se jistě zalíbí většině vkusu a lze je používat denně. Existuje mnoho modelů s dostatečným prostorem pro uložení všech vašich každodenních a turistických věcí a jejich přehledné uspořádání. Díky mnoha kapsám snadno najdete vše, co v danou chvíli potřebujete.

Turistické batohy Columbia jejich technické specifikace

Turistické batohy Columbia se vyznačují tradičním designem a vysokou funkčností. Díky tomu mají široké možnosti využití. Od jednodenních výletů do hor, přes víkendové kempování až po každodenní použití. Zkrátka se do něj vejde vše, co můžete potřebovat, abyste mohli čelit každodenním výzvám i neobvyklým eskapádám. Četné kapsy umožňují uspořádat všechny drobné předměty tak, aby byly snadno dostupné. Do vnějších kapes na zip se vejdou nejnutnější doklady, čelovka, mapy, brýle nebo telefon. Ty, pro které je důležitá i vizuální stránka, potěší příjemný klasický design. Tlumené barvy se hodí prakticky ke každému oblečení - do hor i do města.

Turistické batohy Columbia jsou navrženy s ohledem na vaše pohodlí. Aby bylo nošení batohu pohodlné, můžete si nastavit délku ramenních popruhů. Pro stabilizaci batohu, zejména když je plně naložený, je třeba nastavit bederní pás a hrudní pás. Další pohodlí zajišťuje měkké polstrování ramenních popruhů, které neškrtí a netlačí. Některé turistické batohy Columbia mají na hrudním popruhu píšťalku. To je velmi užitečné v případě ohrožení života v horách nebo jednoduše pro komunikaci na trase. Velmi důležitým prvkem je také komín. Jedná se o další ložný prostor, který zvyšuje kapacitu batohu. Většina modelů je vybavena rolovacím komínem a zapínáním na přezku. Rozhodně je méně náchylný k poruchám než zip. V neposlední řadě jsou turistické batohy Columbia vyrobeny z pevného a odolného materiálu a potaženy PU vrstvou, která zlepšuje vlastnosti celého batohu.

Komu se hodí turistické batohy Columbia?

Především pro všechny aktivní lidi, kteří si cení pohodlí. Batoh je fenomenálně užitečný na stezce, při jednodenních túrách i víkendových výletech. Její úzký střih neomezuje v pohybu, takže ji lze použít i při sportech, jako je lyžování, horolezectví nebo cyklistika. Turistické batohy Columbia jsou skvělé i pro každodenní použití. Používejte je ve škole, na vysoké škole nebo v práci. Do těchto batohů se snadno vejde vaše tréninkové vybavení na lezeckou stěnu, do bazénu nebo do posilovny. Díky pohodlnému systému popruhů a měkkému nosnému systému, který se přizpůsobí tělu, je nošení batohu velmi pohodlné. Nepřetěžuje záda.

Široký výběr batohů v horském obchodě 8a.cz

V našem horském obchodě 8a.cz najdete mnoho modelů batohů, včetně turistických batohů Columbia. Tato americká značka s desetiletou tradicí je uznávaná po celém světě. Jejich oblečení i turistické vybavení, včetně batohů, se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování. To se týká nejen použitých materiálů, ale i samotné dílny. Podívejte se na webové stránky 8a.cz nebo se zastavte v obchodě a prohlédněte si širokou nabídku batohů. Určitě najdete něco, co vám bude vyhovovat.

Viz také ženské a mužské turistické batohy od jiných výrobců >>