top

Poloautomatické mačky Petzl

Poloautomatické mačky Petzl se díky speciálnímu panelu v zadní části optimálně přizpůsobí horským botám. Oblíbený poloautomat znamená ještě větší přesnost při každém kroku na zledovatělých horských stěnách.
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

 1. -5%
  Mačky Petzl Lynx
  Mačky Petzl Lynx
  včetně DPH 6074 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 6438 Kč (-5%)
  Doporučená cena výrobce 6438 Kč (-5%)

  wish list

 2. -10%
  Mačky Petzl Irvis Hybrid
  Mačky Petzl Irvis Hybrid
  včetně DPH 4249 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3749 Kč (+14%)
  Doporučená cena výrobce 4749 Kč (-10%)

  wish list

 3. -18%
  Mačky Petzl Irvis - Leverlock Universel
  Mačky Petzl Irvis - Leverlock Universel
  včetně DPH 3419 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3219 Kč (+7%)
  Doporučená cena výrobce 4199 Kč (-18%)

  wish list

 4. -15%
  Mačky Petzl Sarken - Leverlock Universel
  Mačky Petzl Sarken - Leverlock Universel
  včetně DPH 4699 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 4339 Kč (+9%)
  Doporučená cena výrobce 5549 Kč (-15%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

Vymazat

Poloautomatické mačky Petzl - dokonale přizpůsobené horským botám

Milujete hory a nemáte v úmyslu je opustit ani v zimní sezóně? Oceňujete vynikající kvalitu provedení zakoupeného vybavení? Nebo možná vaše boty přijímají "pouze" koše nebo poloautomaty? Bez ohledu na to, na kterou otázku jste odpověděli kladně, poloautomatické mačky od společnosti Petzl budou vynikající volbou. Značka, která je v outdoorovém světě vysoce ceněná, je synonymem dokonalé funkčnosti. Existuje důvod, proč je výbava s Petzl dosáhnou nejen amatéři, ale i zkušení profesionálové. Stejně tak je důležité, že značka má ve své kolekci hybridní modely krampů, které lze přizpůsobit i pro práci s obuví, která má vložky v přední a zadní části boty!

Moderní design s nízkou hmotností a vysokou odolností

Poloautomatické mačky Petzl, stejně jako ostatní vybavení této značky, jsou vyrobeny na bázi moderních materiálů. Nejčastější volbou konstruktérů, pokud jde o oblíbené poloautomaty, je slitina lehkých kovů - hliník Díky tomu si mačky zachovávají svou pevnost a zároveň jsou extrémně lehké. Upínání Dynemma umožňuje složit mačky na minimální velikost, takže v batohu nezabírají příliš mnoho místa. Upřímně řečeno, vejdou se do mnoha kapes bund. Poloautomatické mačky Petzl jsou nastavitelné a jejich přizpůsobení velikosti vaší obuvi je možné bez použití jakéhokoli nářadí. Součástí sady s mačkami jsou obvykle sněhové chrániče, které zabraňují hromadění přebytečného sněhu v oblasti podrážky bot.

Podívejte se na poloautomatické mačky Petzl v horském internetovém obchodě 8a.cz

V našem horském obchodě 8a.cz V našem horském obchodě najdete nejen mačky, ale i další prvky zimního vybavení této renomované značky. Ať už sáhnete po koších, poloautomatech, automatech nebo cepíny Petzl Každý z výrobků tohoto výrobce se vyznačuje vynikajícím zpracováním, díky kterému vybrané zařízení zvýší naši bezpečnost a bude nám dlouho sloužit. Poloautomatické mačky této značky vytvoří téměř jednotu s vaší obuví. Umožní vám bezpečný pohyb v technicky náročném terénu.