top

Nepromokavé bundy Dynafit

Pláštěnky DYNAFIT® zaručují nejvyšší úroveň nepromokavosti. Běháte, jezdíte na kole nebo lyžujete? Ať už se věnujete jakékoli disciplíně, konstrukce renomované značky je volbou pro maximální podporu.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -32%
  Bunda na kolo dámská Dynafit Ride 3L Jacket - marine blue
  Bunda na kolo dámská Dynafit Ride 3L Jacket - marine blue
  včetně DPH 4929 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 4739 Kč (+5%)
  Doporučená cena výrobce 7300 Kč (-32%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Nepromokavé bundy Dynafit - maximální ochrana

Pokud se chystáte do hor, vyplatí se chránit před proměnlivým počasím. Mít vhodné membránové oblečení je téměř povinnost. Je to vaše jediná ochrana v případě deště nebo sněžení. Bundy do deště značky Dynafit jsou ideální volbou pro každého, kdo nechce přistupovat na polovičatá opatření. Nejkvalitnější materiály a nejmodernější technologie zajišťují maximální pohodlí. Membrány použité v jejich konstrukci pocházejí výhradně od renomovaného výrobce GORE-TEX®. Zaručují naprostou nepromokavost, větruodolnost a vysokou prodyšnost. Ta je důležitá zejména pro pokročilé uživatele. Proč? Protože při pohybu v horách nejvyšší rychlostí vzniká velké množství tepla. Aby se doprovodná vlhkost mohla účinně odpařovat, musí být index prodyšnosti co nejvyšší! V opačném případě byste přeplatili nošení bundy se ztrátou pohodlí.

Jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými modely?

Pokud každá bunda do deště Dynafit používá membrány jedné značky, liší se? Samozřejmě, že ano. Membrány mohou mít různé konstrukce a každá z nich má vliv na "výkon" řešení. Dvouvrstvé, nejzákladnější konstrukce jsou těžší a mají volnou podšívku, takže se pravděpodobně nedají sbalit do kompaktní velikosti. Relativně nové 2,5vrstvé membrány mají klasickou podšívku nahrazenou speciálním potiskem. Účelem je chránit membránu před poškozením. Snižuje hmotnost bundy a má pozitivní vliv na prodyšnost konstrukce. Při výběru takového modelu se můžete spolehnout na účinnější odvod potu, který se během námahy vytvoří na pokožce. Nejběžnější konstrukcí bundy do deště Dynafit je však třívrstvý laminát. V tomto případě jsou vnější tkanina, membrána a podšívka spojeny do jednoho celku. Výsledek? Výjimečná odolnost proti mechanickému poškození, oděru, nízká hmotnost a možnost sbalit plášť do opravdu kompaktních rozměrů. Všem bundám je však společný důraz na detail. Špičková vodotěsnost a podlepené švy dokonale spolupracují s membránou a poskytují nám maximální ochranu proti srážkám a větru!

Nabídka bot Dynafit nepromokavé bundys v obchodě 8a.cz

V nabídce našeho obchodu najde každý uživatel právě takovou bundu renomované značky Dynafit, které potřebuje! Od jednoduchých modelů, které se hodí pro pěší turistiku a treking, až po pokročilé modely pro skialpinisty. Minimální hmotnost, maximální funkčnost a dokonalá ochrana před srážkami jsou charakteristickými znaky těchto pokročilých konstrukcí. Najdete zde dámské i pánské bundy do deště Dynafit. Jejich výběrem sáhnete po výrobku nejvyšší kvality, který vás nikdy nezklame!