top

Lyžařské kalhoty Dynafit

Lyžařské kalhoty Dynafit ® se skvěle hodí i na snowboard a lyže. Kvalitní membrána se účinně postará o přebytečnou vlhkost, kterou produkujeme, a ochrání nás před větrem a sněhem zvenčí.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Lyžařské kalhoty Dynafit - maximální ochrana

Pokud milujete lyžování a těšíte se na každou novou sezónu a výlet na hory. Pokud hledáte špičkové technické oblečení, které vám poskytne maximální podporu, pak jsou pro vás produkty značky Dynafit by vám měl být velmi povědomý! Výrobce používá ve svých návrzích pouze špičkové tkaniny a technologie. Proto budou lyžařské kalhoty Dynafit perfektní volbou pro všechny nejnáročnější uživatele! Lehká konstrukce založená na odolných tkaninách a membránách z rodiny GORE-TEX® - co víc si od lyžařských kalhot přát?

Co mi poskytne membránová konstrukce kalhot?

Lyžařské kalhoty Dynafit jsou širokou nabídkou modelů BIB a standardního střihu pro sjezdové lyžování. Ať už jste ve středisku, nebo jezdíte ve volném terénu, chcete si udržovat optimální tělesnou teplotu. V tomto případě není nic lepšího než membránová konstrukce! Membrána mezi vnější tkaninou a podšívkou má mikroporézní strukturu, která účinně blokuje srážky! Voda do kalhot nepronikne a vy se vystavíte nepříjemnému promočení! Membrány GTX jsou navíc odolné proti větru. Snižují riziko prochladnutí těla v důsledku poryvů větru i proudícího vzduchu při sestupu! Díky vysoké prodyšnosti udržují lyžařské kalhoty Dynafittaké vaši pokožku v suchu! Pot se rychle a účinně odvádí pryč. Měkká podšívka poskytuje teplo a zabraňuje odírání při používání!

Lyžařské kalhoty Dynafit v internetovém obchodě 8a.cz

V našem internetovém obchodě najdete lyžařské kalhoty, které hledáte. Špičkové materiály a moderní řešení zajišťují, že modely této renomované značky nám při lyžování poskytují maximální pohodlí. Konstrukce kalhot také snižuje možnost prochladnutí těla během jízdy na lyžařském vleku, kdy naše statická povaha způsobuje, že tělo rychleji ztrácí teplo. Kolekce zahrnuje pánské i Dámské lyžařské kalhoty Dynafit, díky čemuž si každý fanoušek lyžování najde něco, co mu bude vyhovovat!