top

Lyžařské bundy Salewa

Lyžařské bundy Salewa nabízejí skvělý styl a výkon. Lyžařské bundy této značky poskytují dokonalou ochranu před náporem studeného vzduchu při sjezdu a před nízkými teplotami na sjezdovce.
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

 1. -30%
  Bunda na skialpinismus Salewa Sella DST Hyb Jacket - syrah
  Bunda na skialpinismus Salewa Sella DST Hyb Jacket - syrah
  včetně DPH 4839 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 4429 Kč (+10%)
  Doporučená cena výrobce 7000 Kč (-30%)

  wish list

 2. -21%
  Bunda na skialpinismus Salewa Sella 3L PTX Jacket - syrah
  Bunda na skialpinismus Salewa Sella 3L PTX Jacket - syrah
  včetně DPH 8799 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 7249 Kč (+22%)
  Doporučená cena výrobce 11250 Kč (-21%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

Vymazat

Skialpové bundy Salewa do všech horských podmínek

Hledáte kvalitní lyžařskou bundu? Model, který vás při lyžování ochrání jak před promočením, tak před prochladnutím? Nemáte zájem o polovičatá opatření, ale pouze o osvědčená a spolehlivá řešení? Pak jsou pro vás ideální volbou lyžařské bundy Salewa Tato renomovaná značka nabízí širokou škálu výrobků, které vám při lyžování zajistí tepelný komfort. Značka se ve svých výrobcích zaměřuje na ekologická řešení. Izolace je vyrobena z biologicky odbouratelné vlny a vodoodpudivá úprava DWR je provedena bez použití škodlivých chemických látek (PFC-Free).

Moderní design pro maximální pohodlí

Lyžařské bundy Salewa kombinují vlastnosti a výhody membránových a zateplených konstrukcí. Pouze taková kombinace nám může poskytnout maximální pohodlí při alpském lyžování. Patentované membrány zajišťují naprostou nepromokavost, což znamená, že lyžařská bunda Salewa vás ochrání před sněžením i mrznoucím deštěm. Membrána také snižuje riziko prochladnutí v důsledku poryvů větru. Na druhou stranu vysoká prodyšnost nás chrání před přehřátím při intenzivní námaze. Lyžařské bundy Salewa jsou také navrženy tak, aby poskytovaly ochranu před chladem. K tomuto účelu používají své izolace na bázi vlny. Ty chrání vaše tělo před chladem a umožňují akumulovat teplo uvnitř bundy! Vlněné výplně navíc neztrácejí své vlastnosti při kontaktu s vlhkostí, což je při lyžování velmi důležité!

Podívejte se na nabídku lyžařských bund Salewa v našem obchodě 8a.cz

V nabídce obchodu 8a.cz najdete desítky modelů bundy Salewa Jsou určeny pro lyžování a poskytnou vám maximální ochranu před srážkami a chladem. Vyberte si jednu z Salewa, můžete si být jisti, že tato bude mimořádně kvalitní. Díky tomu vám bude statečně sloužit po mnoho sezón a poskytne vám maximální tepelný komfort a bezpečí. Konstrukce lyžařských bund využívá lehké a odolné syntetické materiály. Díky tomu je jejich konstrukce trvanlivá a odolná proti náhodnému poškození nebo rychlému oděru. Lyžařská bunda Salewa bude proto perfektní volbou!