top

Lezecké batohy The North Face

Lezecké batohy The North Face ® jsou lehké a sbalitelné modely, které se dobře hodí na přístupy ke stěnám, při lezení i jako transportní batoh do skal. Vaše vybavení je bezpečné a stabilní a vy si užíváte pohodlí při používání.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -15%
  Lezecký batoh The North Face Cobra 65 - white/raw undyed
  Lezecký batoh The North Face Cobra 65 - white/raw undyed
  včetně DPH 5474 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 5074 Kč (+8%)
  Doporučená cena výrobce 6489 Kč (-15%)
  Extra -10% s kódem CLIMB10

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Lezecké batohy North Face - klasika svého druhu

V logu této ikonické americké značky se objevuje výrazná kopule hory - Half Dome, která odkazuje na vášeň pro outdoor a horolezectví. Jedná se o další značku, která má své kořeny v jedné z nejtypičtějších horolezeckých oblastí světa - v Yosemitském údolí. Není tedy divu, že horolezecké batohy The North Face jsou neuvěřitelně pohodlné a nekonečně funkční! Jsou navrženy pro maximální pohodlí a bezpečnost, ať už lezeš na cestě nebo na skalách. Byly promyšleně navrženy horolezci pro horolezce! Technické horolezecké batohy The North Face jsou velmi oblíbené a vyplatí se u nich na chvíli zastavit, abyste našli ten správný batoh pro vás.

Čím si vás horolezecké batohy The North Face získají?

Odpověd je stručná - několik předností, které jsou pro lezce nejdůležitější - odolnost, nízká hmotnost a pohodlí. Lezecké batohy North Face jsou vyrobeny z odolných syntetických materiálů, které jsou odolné proti oděru. Vlákno je dostatečně pevné a odolné, abyste k batohu mohli snadno připevnit mačky, sekery a lyže. Bez obav, že ostré hrany lezeckého vybavení způsobí na povrchu našeho batohu prohlubeň. Totéž platí pro popruhy, poutka a řemínky. Jsou pevně spojeny s konstrukcí batohu a jsou vyrobeny z pevného nylonu. To znamená, že nabízejí ideální upevnění nejen pro výše zmíněné vybavení, ale také pro lano, helmu nebo bundu, které chceme mít v případě deště na dosah.

Nízká hmotnost batohu je částečně dána promyšleným designem a použitím ultralehkých materiálů na ušití batohu. Horolezecké batohy North Face používají ultralehkou pěnu, která tlumí hmotnost v kritických oblastech nosného systému. Zajišťuje také cirkulaci vzduchu mezi zády a batohem. Pozitivní je, že bederní pás a klopa se dají odejmout. Zbavením se těchto dvou prvků je batoh ještě lehčí! Pohodlí zase zajišťuje vhodný tvar batohu, který dokonale odpovídá anatomickému zakřivení naší páteře. Horolezecké batohy North Face lze přizpůsobit tvaru postavy díky nastavitelným ramenním popruhům, bedernímu pásu a hrudnímu pásu. Při přiblížení ke stěně by měla být váha batohu pevně opřena o boky. Na druhou stranu pohodlné, široké a správně tvarované ramenní popruhy by měly rovnoměrně rozložit hmotnost batohu na naše ramena.

Lezecké batohy North Face jsou zaručeně funkční

Batohy jsou vybaveny řadou kapes, které vám umožní udržet si pořádek ve všem vybavení. Zejména zpřehlední drobné vybavení, které bude mít od nynějška své specifické místo. Lezecké batohy North Face jsou vybaveny mnoha kapsami. Mezi ně patří dvě v klopě batohu. Ty se zapínají na zip. Na bederním pásu je kapsa na drobnosti, které by měly být snadno dostupné. Na druhé straně bederního pásu je praktická úložná kapsa. Hrudní pás lze také nastavit podle individuálních preferencí a pro větší bezpečnost uživatele je vybaven píšťalkovým signálem. Jeho použití ocení ti, kteří si nedokážou představit horský výlet bez hydratačního systému. Všechny horolezecké batohy The North Face jsou navrženy tak, aby mohly nést zásobník na vodu. Díky tomu se můžete během fyzické aktivity pravidelně rehydratovat, aniž byste museli sundávat batoh z ramen.

Lezecké batohy The North Face v horském obchodě 8a.cz

V našem obchodě najdete mnoho modelů batohů určených pro různé horské sporty včetně horolezectví. V létě i v zimě. Ať už jste zkušený turista a horolezec, nebo nadšený a zkušený horolezec, určitě si vyberete ten správný model. Horolezecké batohy North Face vás ohromí svou funkčností, inovativností a odolností proti mechanickému poškození. Vyberte si model, který vám bude vyhovovat, a užijte si pohodlí při horském dobrodružství!