top

Lezecké batohy Salewa

Lezecké batohy Salewa ® mají pohodlný nosný systém a prodloužený vertikální tvar, který lépe sedí na zádech a neomezuje v pohybu. Možnost připevnění lyží, helmy, lana.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Lezecké batohy Salewa mají promyšlený design

Konstrukce, kterou ocení jak horolezečtí nováčci, tak pokročilí horolezci, horolezkyně a průvodci. Lezecké batohy Salewa vám poskytnou potřebnou oporu v horách. Jsou navrženy tak, aby dobře seděly na zádech, takže se můžete snadno pohybovat při výstupech i sestupech. Jsou ideální pro lezení na skalách i pro vícedélkové cesty v horách. Horolezecké batohy Salewa se při používání osvědčují jako mimořádně funkční. To je způsobeno dobře rozvrženými kapsami, poutky a popruhy. Umožňují bezpečně a spolehlivě připevnit nejen cepín nebo mačky, ale také helmu nebo lano. Podívejte se na nabídku modelů lezeček v obchodě a vyberte si ten správný model pro vás. 8a.cz a najděte si ten správný model.

Pohodlný systém nošení používaný u horolezeckých batohů Salewa

V závislosti na modelu používají lezecké batohy Salewa více či méně pokročilé nosné systémy. Velmi oblíbený je nosný systém Contact Flow Fit, který udržuje batoh na místě a zabraňuje nekontrolovatelnému posunu obsahu. Vhodně umístěné panely z pěny EVA poskytují dobré odpružení a umožňují účinnější větrání. Batoh také podporuje přirozenou cirkulaci vzduchu mezi zády a batohem, což oceníte zejména v horkých dnech. Nosný systém, který byl vyvinut do nejmenších detailů, zajišťuje vynikající stabilitu celého nákladu i v tom nejtěžším terénu. Díky tomu zůstane vaše rovnováha neochvějná i při obtížných zákrocích na stěně. Tuhost zad zase zajišťuje deska IBS. V závislosti na potřebách a podmínkách ji lze kdykoli odstranit. Totéž platí pro podložku bederního pásu. Těchto několik patentů nám umožňuje rozhodujícím způsobem odlehčit batoh, pokud chceme dosáhnout nízké hmotnosti nákladu.

Funkční řešení nabízené horolezeckými batohy Salewa

Lezecké batohy Salewa jsou ceněny především pro svá promyšlená řešení, která mají zajistit pohodlnější a bezpečnější lezení. Za zmínku stojí zejména konstrukce a materiály použité při šití horolezeckých batohů. Byl použit extrémně odolný nylon, což znamená, že náš lezecký batoh rozhodně lépe odolá náročným lezeckým podmínkám. Materiál je odolný proti mechanickému poškození, oděru a protržení, ať už sekerami nebo mačkami. Navíc je pokryta speciální impregnační vrstvou, díky níž je obsah našeho zavazadla chráněn před jemnými srážkami. Všechny lezecké batohy Salewa jsou kompatibilní s hydratačními systémy. Hydratační rezervoár tak můžete snadno připevnit ke speciálnímu klipu na zadní straně batohu a během fyzické aktivity pravidelně doplňovat tekutiny. Aniž byste si museli sundat batoh nebo zastavit.

Nastavitelné bederní a hrudní popruhy, které se používají u lezeckých batohů Salewa, umožňují stabilizovat náklad a také ještě lépe přizpůsobit celou věc naší siluetě. Správně vybavený a seřízený batoh se přímo promítne do našeho pohodlí jak při náročných výstupech na lezeckou stěnu, tak při samotném lezení. Důmyslně vedené kompresní popruhy Twin Compression System umožňují individuální nastavení batohu podle objemu zavazadla. Pokud tedy nenesete plný náklad, můžete batoh stlačit na menší velikost. Díky tomu je těžiště blíže k vašim zádům, což zajišťuje ještě větší pohodlí!

Podívejte se na horolezecké batohy Salewa v nabídce horského obchodu 8a.cz

Přijdte do našeho obchodu a vyberte si ideální batoh do hor. Ať už se horským sportům věnujete profesionálně, nebo jste jen zdatný horolezec, určitě zde najdete ten správný batoh. Lezecké batohy Salewa nabízejí bezmezné pohodlí a správnou oporu při lezení - v létě i v zimě. Ať už se jedná o lezení ve velkém, nebo o lezení na jedné cestě. Tyto batohy se vyznačují neuvěřitelnou funkčností, odolností proti mechanickému poškození a originálním designem s nádechem minimalismu. Zářivé barvy vám jistě umožní vyniknout v davu.