top

Coleman Dětské spacáky

Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Dětské spací pytle Coleman pro maximální pohodlí

Dětské spací pytle jsou vyráběny se stejným důrazem na detail jako modely pro dospělé. Díky použití vysoce kvalitních materiálů a izolace se mohou i ti nejmladší turisté těšit z vysoké kvality a vynikajících vlastností spacích pytlů. Díky možnosti výběru mezi obálkovými a mumiovými modely můžete být dokonale připraveni jak na nejteplejší, tak na mírně chladnější noci. První z nich poskytne dítěti větší volnost pohybu, což bude cenné zejména během prvních nocí ve stanu. Ta naopak lépe ochrání malého turistu před nízkými teplotami. Spací pytle Coleman pro děti jsou navrženy na základě materiálů a řešení používaných v tradičních modelech. Proto poskytují velmi dobrou izolaci a pohodlí při používání. Dětské spací pytle se dají snadno sbalit, takže v batohu nezaberou příliš mnoho místa.

Maximální teplo v dětských spacích pytlích Coleman

Většina dětských spacích pytlů tohoto výrobce používá syntetickou izolaci Coletherm. Úspěšně se používá v modelech připravených pro dospělé. Poskytuje velmi dobré izolační vlastnosti při relativně nízké hmotnosti. Kromě toho je odolný proti vlhkosti a poměrně rychle schne, takže když spací pytel během nepříznivého počasí zmokne, je rychle připraven k dalšímu použití. Dětské spací pytle Coleman mají také další vlastnosti, které účinně zabraňují rychlým tepelným ztrátám. Vybrané modely jsou vybaveny kuklami, které těsně obepínají hlavu. Díky stahovacím šňůrkám se zarážkami je lze nastavit tak, aby dokonale padly na hlavu. Kromě toho jsou zipy navrženy tak, aby se nezasekávaly a nepropouštěly více tepla ven.

Dětské spací pytle Coleman můžete zakoupit na adrese 8a.cz

Nabízíme široký výběr různých barevných provedení spacích pytlů. Svůj oblíbený model si najdou dívky i chlapci. Díky tomu si i to nejnáročnější dítě vybere model podle svého vkusu. Konstruktéři společnosti Coleman vytvářejí spací pytle pro děti se stejným nasazením jako ostatní outdoorové vybavení. Díky tomu jsou ideální pro prázdninové výlety a výpravy s celou rodinou.

Podívejte se také na další produkty Coleman

Turistické stany Coleman Spací pytle Coleman Coleman Výprodej